reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nocne wymiotowanie....

beata1980

Sierp 2007 czerw 2009
Dołączył(a)
3 Listopad 2008
Postów
1 122
Miasto
NowyTarg ,Canada
Dziewczyny wiem ze kiedys juz byl podobny watek ale niemoge znalesc.

Moja Viktoria ma 2,5 latka jest zdrowym dzieckiem.poza jednym szczegolem,odparu miesiecy,jak zasnie po 1h,czasem mniej budzi sie z placzem i wymiotuje,czasami zdarza sie to co miesiac czasami co pare dni,pozniej zwykle zasypia i spi juz spokojnie,mowilam o tym jej lekarzowi ale ten twierdzi ze z tego wyrosnie.
Dodam ze Viki pije wieczorem wode i mleko,wiec moze za duzo tego,ale martwi mnie to coraz bardziej bo zdarza sie to coraz czesciej...

Czzy ktoras z Was miala podobny problem z waszymi skarbami? Zgory dziekuje za odpowiedz.
 
reklama
Do góry