reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nowe pampersy straszne dziadostwo

Dziewczyny, wydaje mi się, że autorka posta ma na myśli te najnowsze pampersy oddające wilgoć na zewnątrz, które są reklamowane "gdzie się podzialo siusiu?". Ja sama od urodzenia małej używałam wielu pieluch, ale w 100% sprawdziły się tylko pampersy. Ostatnio kupiłam znowu i trafiłam na tę najnowsze oddające wilgoć na zewnątrz. To są normalne zielone pampersy, ale niestety o ile są np po nocy w miarę suche w środku, to pizamka i łóżko potrafią być wilgotne, bądź mokre, bo ta wilgoć jest poza pampersem. Niestety jestem tego samego zdania, co autorka posta-dziadostwo jakich mał. Dziecko ma sucho w srodku ale naokolo wszystko wilgotne/mokre. I tu nie chodzi o to, ze przecieka bokiem. One cala powierzchnia przepuszczaja ta wilgoc na zewnatrz :/
 
reklama
Do góry