reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe umiejętności naszych dzieci

Moja Tośka bardzo ładnie stoi przy meblach i zaczyna powoli je obchodzić :)

A z umiejętności tzw. mniej chwalebnych to zaczęła mi sie dobierac do kwiatów doniczkowych. A ze większość jest trująca to muszę je niestety powystawiać na dwór.
 
reklama
Moja Tośka bardzo ładnie stoi przy meblach i zaczyna powoli je obchodzić :)

A z umiejętności tzw. mniej chwalebnych to zaczęła mi sie dobierac do kwiatów doniczkowych. A ze większość jest trująca to muszę je niestety powystawiać na dwór.

dlatego ja kwiatków z ziemi pozbyłam sie przy poprzedniej córze,teraz sa tylko na parapetach
 
Z nowych umiejętności to moje dziecię próbuje stać samo, puszcza się na kilka sekund i nawet udaje jej się trochę postac zanim klapnie na tyłeczek :tak:
 
Z nowych umiejętności to moje dziecię próbuje stać samo, puszcza się na kilka sekund i nawet udaje jej się trochę postac zanim klapnie na tyłeczek :tak:

moja to taki ryzykant
ale najpierw nauczyła sie wstawac,a potem trzeba było trzymac ją za rączki i uczyła sie klapać na pupe,co jej sie strasznie podobało
teraz jak przy czymś stanie,a nie ma mnie w pobliżu to myk na pupe i jestem spokojna,ze nie leci do tyłu
 
no wlasnie Adas nie rozumie ze jak spadnie to sobie moze nabic guza,
caly czas go asekuruje i on nawet sie specjalnie puszcza jak stoi przy lozku i rzuca sie dotylu bo mysli ze to taka zabawa chyba
jak kiedys nie zauwaze to bedzie nieszczescie
 
Mewa to moja robi dokładnie to samo, leci na przepadłe do tyłu i się smiej. A potrafi klapnąć na pupę, tylko własnie traktuje to jako zabawę.
 
Moje dziewcze zaczelo pelzac i juz siad z brzuszka opanowala do perfekcji...:-)
Jak ja zostawie w jednym kacie pokoju to za chwile patrze a ona w drugim :-D
Duzo pomaga nam nasz pies...bo to do niego chce sie dostac :tak:
 
reklama
ja tak na szybko co mój szkrab potrafi,
robić porządki w szufladach ( wywala wszystko co jest w zasięgu )
jak przy czymś stanie to puści się na chwilę i sam stoi
chodzi przy meblach ,
stojąc trzyma się jedną rączką i przykuca żeby podnieść coś z podłogi , a jak jest za daleko to pomaga sobie nogą :happy2:
no i oczywiście raczkuje od kilku tygodni ale wcześniej nie pisałam
i jak tylko ma okazję zdejmuje kapcie i je obgryza
 
Do góry