reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowiny z porodówek, gratulacje!

reklama
Hej dziewczyny. Sporo czasu się nie odzywałam bo spędziłam kilka tygodni w szpitalu. od 4-10 lutego pozniej 17lut znowu szpital ze wzgledu na małą ilosc wód płodowych. 23go zadecydowali mnie ciąć ze względu na ilosc wod ponizej normy, stare lozysko i główka małego bez wód przodujących. Na szczęście wszystko poszło sprawnie i szczęśliwie. O 10:30 po raz pierwszy zobaczyłam mojego synka Olka. waga 2760, wzrost 51cm. Dzięki Bogu szczęśliwie zadecydowali o cesarce. dzień wczesniej zastanawiali sie nad wywoływaniem porodu ale dobrze, że tak się nie stało bo Mały był opętlony pępowina o udko i mogłoby się tragicznie skończyć dla Niego.

Na dodatek Olek urodził się z zapaleniem płuc i musiał przeleżec w inkubatorze tydzień przyjmujac antybiotyki i dodatkowo byl naswietlany na zoltaczke wiec ciezko i depresyjnie bylo w szpitalu. Ale na szczescie juz jestesmy w pełni zadomowieni.

Wszystkim Mamuniom gratuluję z całego serca, niech pociechy się chowają i zdrowe rosną. A ja podążam z cycem bo synal płacze. Czyli norma :-)
 
Ostatnia edycja:
justina GRATULACJE !!! trochę już przeszliście - teraz tylko niech ci synek zdrowo rośnie :-)
 
Chyba już wszystkie jesteśmy rozpakowane. Tyle emocji przed porodami i w końcu radości z narodzin naszych dzieci - to nie zapomniane będą dla nas chwile :-) Gratuluję serdecznie każdej lutowej, styczniowej i marcowej mamie i życzę radości z macierzyństwa :-)

Już niebawem nasze podforum lutowe znajdziecie w dziale Nasze dzieci - Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry