reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

reklama
Dzięki Sabinko za info... Utwierdziłaś mnie tylko w moim wyborze. Co do porodów w Medicorze to chyba ponownie są, tylko przez jakiś czas w zeszłym roku podobno była tam porodówka zamknięta ze względu na remont, tak przynajmniej ja słyszałam, może się mylę.
Co do rzeczy potrzebnych przy dziecku w szpitalu - to ja wprawdzie rodziłam tam 4 lata temu i wtedy rzeczywiście przydatne były pampersy i chusteczki nawilżane, dobrze jest tez mieć ze sobą jakąś maść do pupy typu sudocrem żeby nie chodzić i nie prosić pielęgniarek... Ale może teraz coś się zmieniło, lepiej żeby wypowiedziała się jakaś kobietka, która rodziła niedawno.

Pozdrowionka...
 
hej ... w szpitalu w sączu to ja też tylko pampersy, chusteczki i sudocrem miałam... :-)
ja to wogóle walizke miałąm hehe ale to dla siebie bardziej:-) bo wiedziałam co mam wziąść :-) jak ja Tymka rodziłam w szpitalu to był straszny bum bo jak mówie zamkneli medikor i była masakra... wiec położna z którą rozmawiałam dała liste co mam wziąść:-)

ale ja ogólnei poelcam medikor:-) rewelacja jak dla mnie:-) zresztą mam porównanie hehe bo i tu i tu rodziłąm:)
choć na szpital nie narzekam nie było źle:-)


buziaki
 
hej krewetka

a daj spokój nie spi w dzien nie spi w nocy zwariowac mozna:)
poza tym jest grzeczny:)
codziennie odwozimy kapika do przedszkola a potem po niego jedziemy:)
ja padam ogólnie...
wszedzie chodzi przy meblach a jak mebli nie ma to raczkuje:)

a jak Lilka?
 
Hej!!!
Ja dla maleństwa miała jak większosć z nas pampki, chusteczki i sudokrem. Ale ten ostatni możesz dostać w pudełku z próbkami.
Właśnie doczytałam. Ja chodziłam do doktor Sudoł. Ogólnie polecam jak ktoś chce rodzić w szpitalu. Rzeczowa kobieta. Niestety są u niej kolejki. Ja byłam wczoraj na kontrolę. Zapisana byłam na 22 przyjeła mnie po 23. Masakra.
 
Ostatnia edycja:
Ostatnia edycja:
Sabina u nas ok, choć rewelacji nie ma , od kilku dni samodzielnie siada, zabiera się do raczkowania, ale straszny leń z niej jest, poza tym nadal się rehabilitujemy, pomimo ze są postępy, nocki sa super śpi 19-7, w dzień niewiele ok 2x po 30 min
 
reklama
Witam jestem tu nowa szukałam tego forum od dawna i w końcu znalazłam mam takie pytanko co do porodów w szpitalu w nowym sączu czy to prawda że nie wolno po porodzie nosić majtek bo tak słyszała, że lekarze i położne zabraniają prosze o odpowiedz ponieważ w marcu wybieram się na porodówkę i okropnie się boję
 
Do góry