reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O i dla maluszka ( żywienie, rozwój, akcesoria)

o ja slepa baba.....dopiero teraz watek wyczaiłam, bo własnie tez jestem na etapie szukania dobrej, funkcjonalnej parasolki .... ;D ;D ;D ...dzisiaj moze uda mi sie do jednego sklepu zajrzec ...
 
reklama
Ja też szukam teraz w miarę lekkiej parasolki i chyba już się zdecydowałam na coneco polo - tani do 300 zł, lekki - 6,5 kg, a przy tym dosyć spore siedzisko (co u mnie nie jest bez znaczenia ze względu na gabaryty Adamka ;D),
 
ja własnie siedze na allegro :):):)

i tak:

http://allegro.pl/item123062694_2o2_wd5_wozek_spacerowy_typu_parasolka_wozki_tako.html

http://allegro.pl/item122444176_2o2_wozek_spacerowy_wd8_tako_wozeki_z_klasa.html

http://allegro.pl/item123305188_spacer_baby_dreams_bunny_wysylka_0zl_gratis_.html

no i jeszcze kilka ale chyba najlepiej isc najpierw do sklepu zobaczyc, dotknąc itp. Jednym słowem narazie zgłupiałam i jestem w lesie.

Bo ja musze miec wygodny wózek zeby łatwo sie bujac busami - pks ... niestety bom bez auta...
 
Hogatko ja trochę naoglądałam sie wózków na żywca i z tego co widziałam to coneco joker ( cena ok.140zł),waży 5,8kg,ma 2 pozycje oparcia,no i daszek oraz drugi model tej firmy to coneco polo(295zł) waży 6,5 kg i ma rozkładfane oparcie....jeżdziłam tymi wózkami po sklepie i fajnie się prowadzą.
Baby dreams bunny też jest niezły,tylko jak dla mnie ma za mały kosz na zakupy,jest jeszcze baby dreams mini(199zł),no sle nie składa sie jak parasolka ,ale też po złożeniu mało miejsca zajmuje,waży 5,5 kg i ma duży kosz oraz regulowane oparcie!
Tako nie widziałam w sklepach więc sie nie wypowiadam!
 
Madzikk dziekuje za cenne wskazówki :) ... kompletnie nie mam kiedy pojechac i na "zywo" zobaczyc wózki, wiec takie wskazówki sa na prawde cenne. Bo chyba jednak kupie na allegro. Inaczej nigdy tego wózka nie kupie a sprawa jest mega pilna. Dzieki.
 
Hogata u nas na strychu była stara parasolka,okazuje sie,że jest to Tako (1997r.) i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu rozkłada sie zupełnie na płasko,bo nie widziałam obecnie takich parasolek. I ma bardzo fajne gumowane koła. Myślę,że te nowe Tako też są ok.

A ja móją spacerówkę jutro rekalmuję po raz 4,chcę by mi oddali kasę,ale nie wiem co wtedy kupię ???
 
heja, no i kupiłam wózek na allegro. Pytałam osoby które kupiły ten wózek czy sa zadowolone. No i sie zdecydowałam. Nie zapałaciłam duzo - 164 zł. Zobaczymy jak w praktyce sie sprawdzi. Acha...kupiłam spacerówke Baby Dreams Bunny. Jak go przetestuje to pnapiszę więcej.
 
Aletka no ona sie skłąda tak ze kółka ma po jednej stronie i mnie na tym zależało bo ja jestem podróznik autobusowy...;)...nie mam samochodu wiec w busie takie rozwiazanie bardziej sie sprawdzi. Mam nadzieje.
 
reklama
Do góry