reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O naszych chłopach ;)

reklama
ooo właśnie, może to Was zachęci do przyjazdu! jazda bez ograniczeń!
kolor naszego jest całkiem zielony
zabawka fajna, najważniejsze,że oboje to lubimy
reamon-super sprzęt, wygląda na zadbany, ja niestety niepewnie czuje sie na 2 kołach hi hi
Olu-motorówka stała w porcie, tylko raz płynęła jak ją stawialiśmy na wodę w tym roku :no: nie było czasu pływać
Aneczko-zapraszam na jazdę, a zimą jaka drajda!
Kreciku no nie dał się namówić na Twoją propozycję he he

aaaa jeszcze powiem, że już pierwszego dnia wywróciłam sie na nim i zbiłam lusterko, on ma inaczej środek ciężkości i jest wyższy od starego i wywróciłam na wirażu... stary trochę sie zdenerwował ale na drugi dzień kupił nowe.
 
Ewan napewno chetnie bym sobie pojezdzila i nawet troche namawiam meza na przyjazd do Augustowa, ale narazie z miernym skutkiem.Zobaczymy narazie nic nie mowie ale oczywiscie marze o tym zeby do was wpasc:tak:nie tylko dlatego zeby na waszym cudenku pojezdzic ;-):happy2:
 
Mój z miejsca jedzie ..no ale niestety termin Nam nie pasuje..więc czekamy na następny rok...super sprawa z tymi quadami a motorek tez niczego sobie.....
 
ale mnie nerw wczoraj ruszył!!! wrrrr.... mały przegryzł smoka, smok do wyrzucenia.... trudno, trzeba kupić nowy... a mój małżonek (jak mądry inaczej) wyrzucił całą nakrętkę ze smokiem z butelki canpolu zamiast wyciągnąć gumowego smoka! teraz cała butelka do wyrzucenia bo nakrętki się pewnie nie dokupi. Nie chodzi oczywiście o głupią butelkę ale o to, jak mysli ojciec rocznego dziecka o wymianie smoka-wyrzuca wszystko! ma chłop pojęcie, nie ma co!
 
sprawdzę, zastanawiam sie tylko nad zasadnościa zakupu-może już tylko kubek niekapek.... sama nie wiem
 
reklama
No wlasnie - faceci... Piotrek teraz wraca pozno z pracy i wczoraj zostawilam mu wieczorem obiad - a zeby nie musial odgrzewac kotletow (mielonych) w mikrofali to owinelam kazdy w folie aluminiowa.. i dobrze ze mnie tknelo i wstalam, bo wlasnie chcial "wyrzucic te sreberka" do kosza....
 
Do góry