reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O P I E K U N K A

Mnie też...

A jak widzę pod moim oknem wypróżniające się psy, to otwieram je i proszę, żeby pan/pani udał/a się z psem w innym kierunku... (nieraz mam ochotę dodać, że pod swoje okno):confused:
 
reklama
eh, kinga daj spokoj.... trzeba by uzbierac te "niespodzianki" i tak kazdej pani pod drzwi podrzucic....
ale wtedy gadanie by bylo ze mlodziez jakas zdemoralizowana :cool:
 
karolkaz - współczuję! mi się zawsze ciśnienie podnosi jak widzę ludzi z psami bez smyczy i kagańca :wściekła/y:

a psy srające na chodniki doprowadzają mnie do szewskiej pasji (sorry za wyrażenie)
Oj racja te załatwiające się psy ..oj mam ochote powiedziec co mysle do własciwiela ..a w parkach sa specjalne kosze na wyrzucanie psich odchodów...ale nikt nawet na to uwagi nie zwróci. Ale mnie rozwala ..jak pies wychodzi z bloku i pierwsze co osikuje ściane bloku...ledwo co pomalowany blok i ładnie było:tak::tak::wściekła/y:
 
karolka: to ze sa te kosze to jeszcze nic, ale w sklepach zoologicznych baaardzo czesto nei ma tych specjalnych woreczkow na kupki i jakis tam lopatek (zeby tego palcami nie zbierac) :no:
 
Do góry