reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O samopoczuciu, lękach i oznakach porodu słów kilka

Codziennie rano, po połowie nieprzespanej nocy, wstaje i zastanawiam się kiedy nastąpi ten dzień??!! Chyba mam już serdecznie dość! Jestem jednym, wielkim kłębkiem nerwów, wszystko mnie wkurza, nie wiem co ze sobą zrobić :( I pewnie nie ja jedna... ale musiałam się wyżalić :)
 
reklama
Kobietki drogie!
Cierpliwości to naprawdę już tuż tuż..... a co mają powiedzieć te co mają np 2 miesiące.... mi też się dłuży nie moge spać...po 1000 razy przeglądam szuflady ze śpiochami i codziennie sprawdzam torbę czy wszystko spakowane....wariacja...ale ja mam jeszcze kilka dni ....dziewczyny po terminie głowa do góry....macie już bliżej niż ja... :p
 
a ja sie znowu wysypiam :)
Kaszel jeszcze męczy ale to juz pikuś w porównaniu z tym co było...
A w tym najgorszy byl strach o dzieci...
 
Mnie samopoczucie padło, po tym jak zaczął sie poród, a potem wszystko ucichło. Nawet nie wiedziałam, ze tak może się zdarzyć... Najgorsze, że i położne i lekarze mówili, ze na pewno urodzę. Już nawet siedziałam na piłce, a badana byłam już tyle razy, ze mam wrażenie, że przy badaniu wsadzają mi już całą rękę w pochwę :szok:



dlatego ja cicho w duchu chciała bym żeby wody odeszły pierwsze a potem skurcze .
 
Kurcze, nie bardzo wiem co robić :) Może któraś z Was miała podobną sytuację :) Nie odeszły mi wody i raczej to nie był czop (przynajmniej w porównaniu do Waszych opowieści), ale wydzielina z pochwy na wkładce higienicznej była lekko zabarwiona krwią? Myślicie, że to już. Skurczy brak, jedynie ból w podbrzuszu. Co to może oznaczać??
 
A ja kurde czuje sie jak inwalida!!! Nie moge chodzić!!! Krocze tak mnie cholernie boli dzisiaj ze kazdy krok jest dla mnie wyczynem!!:wściekła/y:Do tego brzuchol mam ciagle twardy i tez boli:-( Ja juz normalnie nie wyrabiam!!!! A i tak jestem pewna ze sie porzadnie przeterminuje!:-( Do tego wszystkiego od jakiegoś czasu nie moge spac bo brzuchol mnie tak boli ze MASAKRA!!Ale najgorsze jest to ze mam tak co noc!!! Ale staram sobie nie wmawiac ze może na dniach urodze:zawstydzona/y:
 
Kurcze, nie bardzo wiem co robić :) Może któraś z Was miała podobną sytuację :) Nie odeszły mi wody i raczej to nie był czop (przynajmniej w porównaniu do Waszych opowieści), ale wydzielina z pochwy na wkładce higienicznej była lekko zabarwiona krwią? Myślicie, że to już. Skurczy brak, jedynie ból w podbrzuszu. Co to może oznaczać??

To może oznaczać, że skraca się szyjka i robi się rozwarcie-krew może pochodzić z pękających naczynek krwionośnych. Jeżeli nie ma dużo tej krwi, to się nie martw, tylko czekaj na jakieś skurcze. Ja się ostatnio pośpieszyłam, bo miałam skurcze regularne co 4-5 minut, ale prawie bezbolesne. Teraz nie pojadę do szpitala, dopóki nie odejdą mi wody, albo nie dostanę takich skurczów, że nie będę mogła mówić z bólu :-D
 
A ja kurde czuje sie jak inwalida!!! Nie moge chodzić!!! Krocze tak mnie cholernie boli dzisiaj ze kazdy krok jest dla mnie wyczynem!!:wściekła/y:Do tego brzuchol mam ciagle twardy i tez boli:-( Ja juz normalnie nie wyrabiam!!!! A i tak jestem pewna ze sie porzadnie przeterminuje!:-( Do tego wszystkiego od jakiegoś czasu nie moge spac bo brzuchol mnie tak boli ze MASAKRA!!Ale najgorsze jest to ze mam tak co noc!!! Ale staram sobie nie wmawiac ze może na dniach urodze:zawstydzona/y:


mam identycznie...:-( jak troche bardziej porobie w domu to dochodzi jeszcze krzyz ,i bole bioder;/ z lozka wstac nie moge :-(
Mala moja to chyba wogole nie spi,caly czas wariuje,a najbardziej w nocy to tak mi po pecherzu jezdzi ze co 1 min gonie do WC...
Chyba jej dobrze w brzuszku ,bp raczej zbytnio nie pcha sie na swiat :( a tak bym ja juz chciala przytulic :-(
 
reklama
jak poznać czy to sączą się wody płodowe ?
mnie sączy się już od jakiegoś czasu taka biała maź, ale nie wiem czy to to, (kiedyś sączyło mi się takie żółte ale to jak miałam zapalenie po antybiotyku) nie wiem czy to to samo, czy to te wody ;/

proszę , podpowiedzcie coś
 
Do góry