reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciążowe

Dzien dobry kochane kobietki. Dzis powinnam dostac mieszaczke... ale zastanawia mnie co moze zmaczyc jesli wlasnie przeszly mi bole menstruacyjne... zazwyczaj przed samym okresem i pierwszy dzien nie moglam normalnie funkcjonowac. Bol zawsze byl nie do zniesienia. Jeszcze wczoraj czulam od czasu do czasu jak mnie pobolewal brzuch. Dzis kompletnie nic. Piersi wciaz bola. Oczywiscie poczekam jeszcze jeden dzien. Ale chcialabym wiedziec czy ktoras z was tak miala zanim dowiedziala sie ze jest w ciazy... czy moge jeszcze miec nadzieje. Najchetniej zrobilabym juz dzia ten test...
Ja bym tam nie czekała ha ha
 
reklama
Dzien dobry kochane kobietki. Dzis powinnam dostac mieszaczke... ale zastanawia mnie co moze zmaczyc jesli wlasnie przeszly mi bole menstruacyjne... zazwyczaj przed samym okresem i pierwszy dzien nie moglam normalnie funkcjonowac. Bol zawsze byl nie do zniesienia. Jeszcze wczoraj czulam od czasu do czasu jak mnie pobolewal brzuch. Dzis kompletnie nic. Piersi wciaz bola. Oczywiscie poczekam jeszcze jeden dzien. Ale chcialabym wiedziec czy ktoras z was tak miala zanim dowiedziala sie ze jest w ciazy... czy moge jeszcze miec nadzieje. Najchetniej zrobilabym juz dzia ten test...
Mogłabyś już dzisiaj zrobić test. Ja w sumie czułam dziwne rzeczy przed zrobieniem testu, ale myślałam że to PMS.
 
Mogłabyś już dzisiaj zrobić test. Ja w sumie czułam dziwne rzeczy przed zrobieniem testu, ale myślałam że to PMS.
Boje sie ze zaraz po tescie dostane okresu. 3 miesiace temu tak miala... tylko ze tym razem poprostu znikl calkowicie typowy bol menstruacyjny. Poczekam jeszcze jeden dzien. Jesli jutro nie dostane okresu... w poniedzialek rano zrobie test.
 
Dodam ze wciaz mam dosyc sporo sluzu.. tylko ze czasami jest on gesty i lepki... a czasami gesty i lekko ciagnacy sie.. troche jak galaretka.
 
Boje sie ze zaraz po tescie dostane okresu. 3 miesiace temu tak miala... tylko ze tym razem poprostu znikl calkowicie typowy bol menstruacyjny. Poczekam jeszcze jeden dzien. Jesli jutro nie dostane okresu... w poniedzialek rano zrobie test.
Podziwiam, ja bym chodziła jak na szpilkach , ja w przed dzień @ nie mogłam spać, wstałam o 4 nad ranem i test ,no i były 2 kreski, jedna słabsza,ale to nic ha ha, choć byłam pewna że @ przyjdzie
 
Zauwazylam ze od jakiegos czasu mam biale brodawki.. takie kropeczki biale . Czy moze byc to zwiazane z ciaza?? ..
W ciagu dnia czasami bolaly mnie jajniki. Takie klucie... chyba juz jutro zrobie test.
 
Ostatnia edycja:
Zauwazylam ze od jakiegos czasu mam biale brodawki.. takie kropeczki biale . Czy moze byc to zwiazane z ciaza?? ..
W ciagu dnia czasami bolaly mnie jajniki. Takie klucie... chyba juz jutro zrobie test.
Takie kropeczki to mogą być gruczoły Montgomery’ego, one faktycznie stają się bardziej widoczne w ciąży, w bardzo wczesnej ciąży pojawiły mi się i tak już zostało, są dość widoczne. Ja bym już jutro ruszyła z testowaniem 💪
 
Takie kropeczki to mogą być gruczoły Montgomery’ego, one faktycznie stają się bardziej widoczne w ciąży, w bardzo wczesnej ciąży pojawiły mi się i tak już zostało, są dość widoczne. Ja bym już jutro ruszyła z testowaniem 💪
Dziekuje bardzo za odpowiedz... tak wlasnie sie domyslalam ze moze miec to cos wspolnego z ciaza. Coraz bardziej mysle ze naprawde udalo nam sie zajsc w ciaze. Jak tylko zrobie test dam znac jaki wyszedl wynik ;)
 
reklama
Okres mial byc wczoraj. Dalej go nie widze :) i oby tak zostalo.
Mozecie mi doradzic czy lepiej poczekac do jutrzejszego poranka.. czy moge nawet dzis wieczorem zrobic test?
 
Do góry