reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży

Obiecująco
Ja do takich temperatury nie dochadze na poczatku to mam 36,3 a w pkresie owulacyjnym 36,7....
Nie wiem moze Ty sie bardziej znasz.. Ja wierzę temperature 2 miesiąc, w tym miesiącu zaraz po owulacji (3 dni podwyższona temp.)
Od razu spadla mi na 3 dni do najniższego poziomu. Teraz znów mam jak dla mnie podwyższoną czyli te 36,7...
Trace powoli nadzieję.. Chociaż gdzieś czytałam że czasami się tak zdarza..
Z tego co wiem to temperatura spada przed samą @ , a jeśli utrzymuje się przez min 18 dni to można podejrzewać ciążę ale.... no właśnie to ale.
 
reklama
Hmm musze jeszxze trochę nauczyć się interpretować moje wykresy, tyllo ten spadek zaraz po ovu mnie zaskoczył..
Co ma być to będzie
 
To będziemy testować w tym samym terminie ;) Ja termin @ 04.09 cykle 30 dniowe.ale robiłam testy owu i była w 15dc.
 
Mi tam nic nie dolega , bóle poersi i jakies tam skurcze w rejonie macicy..( to też mam zwykle przed @). Chociaż to mogą być też jelita... Od 3 dni mam straszne gazy...
 
Ja mam cykle 31 dniowe i zatestuje 6 jeśli szybciej @ Nie przyjdzie. A z objawów to w sumie jak na @. Piersi mnie strasznie bolą ale to mam tak zwykle. Zastanawia mnie tylko ból brzucha. Typowo jak by zaraz miała @ runac. A do terminu jeszcze sporo czasu
 
reklama
Do góry