reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy, dolegliwości i różne inne niedogodności

Sny mamy kazdej nocy tylko nie pamietamy. Motyw ciązowy ostatnio u mnie 2 razy - raz facet z rozwalonym łbem i pepowina wychodzacą z mózgu...haha kretyństwo straszne i tej nocy poród ale szczegółów nie pamietam.
Madlein nie sądzę żeby teraz ktoś chciał cokolwiek na szyjke zakładać, nie wiem czy to by teraz nawet nie zaszkodziło bardziej ale to tylko takie gdybanie. Mój gin uważa że lepiej tam zbyt wiele nie majstrować bo czasami więcej szkody niż pożytku. Za 2-3 tygodnie na dobra sprawę możesz rodzić a wtedy wiadomo szyjka całkeim zgładzona i rozwarta więc raczej nie wiem czy w zakładaniu czegos teraz jest sens. Może zaproponuja Ci leżenie plackiem tylko z wstawaniem do WC albo oddział żeby mieć Cie na oku ale nawet jak ta szyjka bedzie miała teraz z 2 cm to myśle że juz spokojnie, przynajmniej mój gin tak uważa, ze gdyby miała poniżej 2,5 przed 32 tc to bysmy cos pewnie jeszcze działali innymi lekami a jak będzie tak miała po 32 tc to damy sobie spokój.
Teraz to juz nas coraz bardziej podbrzusze boleć będzie, kłuc, ciagnąć itd, no i najlepszym wyjściem żeby szyjka wytrwała to leżeć bo maluchy juz ciężkie i cisna na nią swoim ciężarem.
 
reklama
A mnie coś chyba dopadło- jakaś infekcja. Sama nie wiem co to. Zaczęło mnie piec, swędzieć - a dokładnie okolice intymne a więc wargi sromowe, pochwa. Dokuczliwe to jest momentami. Tylko nie wiem od czego to? Nie korzystałam z żadnych publicznych kąpielisk,przestrzegam bardzo higieny, nie zmieniłam proszku do prania - jedynie od ponad 2 tygodni używam Białego Jelenia do higieny intymnej,ale to chyba nie od tego skoro dopiero od 3 dni mi to dokucza? Do tego też nie mieliśmy żadnych zbliżeń intymnych z mężem, więc stąd moje pytanie- co to może być i skąd? Jutro postaram sie wbić do gin, mam nadzieje ze się uda-bo to może zaszkodzić mojemu maluchowi?
 
mala_mi to moze byc zapalenie drozdzakowe. pojawia sie z niczego, a raczej z zachwiania flory bakteryjnej pochwy, podwyzszonego cukru we krwi, stad w ciazy wystepuje dosc czesto i samoistnie. nie trzeba sie nim zarazic. nie jest grozne dla plodu, ale jakby doszlo do porodu to dziecko moze sie zarazic i miec plesniawki, nie jest to nic groznego, ale nieprzyjemnego wiec lepiej wyleczyc. ogolnie nie ma powodow do paniki ale do lekarza isc warto i wymaz pochwy zrobic.
 
lolisza Ty mnie zawsze uspokoisz:-D
Jak każą leżeć plackiem to tak zrobię.
Powiem szczerze, że raczej dużo nie chodzę, nieraz nawet co drugi dzień wychodzę ze względu na strach przed tymi schodami, które muszę pokonać w drodze powrotnej.
Zobaczymy co jutro mój gino powie, ale on chyba jest przeciwnikiem krążków i szwów różnego rodzaju.
Damy radę, lada dzień 33tc skończymy, to już bliżej niż dalej:rofl2:
 
Ja na szczęście nie mam ostatnio żadnych snów ale na początku ciąży ten "gigantyczny" noworodek płci męskiej który mnie gonił i zmuszał do opieki nad sobą był chyba przepowiednią że będzie na odwrót:-) (jeżeli chodzi o płeć)
 
ja dostalam dzis dziwnych ukluc w raz podbrzuszu, raz jakby w pochwie ale za kazdym razem jak stalam.... czy ktoras tez ma takie dziwne uklocia? czy wiecie co to moze znaczyc? mam nadzieje ze nic takiego...ale nie mialam jeszcze takich ukloc stad moje pytanie do was
 
reklama
mi też kilka razy tak się zdarzyło. mnie się wydaje że to młoda coś tam mi uciska mocniej (jak się zołza główką już ułożyła to będzie klapsior)
 
Do góry