reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obwisły biust..

Jakoś nie mogę w to uwierzyć 🙈
Ja też nie 😉.
Jak się ma biust D ( który juz należy do lekko dużych ) i on rośnie do rozmiaru G czy H a nawet J ... to nie ma takiego cudownego kremiku który po ciąży i zakończeniu karmienia zwróci nam biust do wyglądu sprzed ciąży.
No nie ma bata .
Biust będzie już niestety ale obwisły.
Można mu pomóc , owszem, żeby nie wyglądał jak płaty pogniecionych worków 🙈🙈🙈 ale cudów już nie uzyskamy.
Chyba że któraś machnie sobie operację.
 
reklama
Ja też nie 😉.
Jak się ma biust D ( który juz należy do lekko dużych ) i on rośnie do rozmiaru G czy H a nawet J ... to nie ma takiego cudownego kremiku który po ciąży i zakończeniu karmienia zwróci nam biust do wyglądu sprzed ciąży.
No nie ma bata .
Biust będzie już niestety ale obwisły.
Można mu pomóc , owszem, żeby nie wyglądał jak płaty pogniecionych worków 🙈🙈🙈 ale cudów już nie uzyskamy.
Chyba że któraś machnie sobie operację.

Ja uważam, że mam lepszy biust po karmieniu dwójki dzieci niż wcześniej ;)
 
Tez nie narzekam po lącznie 3 latach karmienia. Jeszcze bez stanika nie ma tragedi, choc nie ma sie co oszukiwac, grawitacja predzej czy pozniej swoje zrobi:p w kremy i balsamy nie wierze, ujedrnią skore ale to tyle
Moja znajoma natomiast po karmieniu zostala z niczym, dziecko z sutkiem w buzi potrafilo obrocic glowke w drugą strone, tak ją wyssał ze tylko operacja wchodzila w gre.
Takze roznie bywa, nie kazda bedzie miala taki czy inny problem z biustem, czy to po karmieniu czy po samej ciazy.
 
reklama
Może zabrzmi to nieprawdopodobnie ale ja znalazłam tabletki dzięki którym w ciągu miesiąca pozbyłam się mojego obwisłego biustu. Piersi ujędrniły sie. Jak kogods to interesuje nazywaja się breastfem. Mało popularne właściwie przypadkiem poleciła mi znajoma z klubu. Może komuś się przyda ta info.
 
Do góry