reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ochrona przed słońcem

Dołączył(a)
18 Wrzesień 2023
Postów
9
Witam, dwa dni temu wyszłam z córką na dwór gdzie było ok 26 stopni może mniej. Poszłyśmy na spacer córka miała opaskę na główce było to po godzinie 16. Córka nie chciała leżeć w wózku i wzięłam ją na ręce i szłyśmy tak z 10 min do domu raczej nie dłużej. Przyszliśmy do domu dostała mleczko pięknie zjadła. Posiedzieliśmy w domu i znowu wyszliśmy na dwór ok godziny 17. Również była na rękach bo nie chciała w wózku. Było słoneczko ale myślę że mniej świeciło niż w południe. Myślicie że mogło dojść do przegrzania główki, siedzę i teraz się zastanawiam.
 
reklama
Witam, dwa dni temu wyszłam z córką na dwór gdzie było ok 26 stopni może mniej. Poszłyśmy na spacer córka miała opaskę na główce było to po godzinie 16. Córka nie chciała leżeć w wózku i wzięłam ją na ręce i szłyśmy tak z 10 min do domu raczej nie dłużej. Przyszliśmy do domu dostała mleczko pięknie zjadła. Posiedzieliśmy w domu i znowu wyszliśmy na dwór ok godziny 17. Również była na rękach bo nie chciała w wózku. Było słoneczko ale myślę że mniej świeciło niż w południe. Myślicie że mogło dojść do przegrzania główki, siedzę i teraz się zastanawiam.
Myślę, że wszystko jest ok. Oczywiście obserwuj, żebyś była spokojna.
A następnym razem na spacer załóżcie po prostu lekką czapeczkę 🙂
 
Nie, przecież po pierwsze byłyście chwilę a po drugie przecież jak jest 26 stopni to nie zakłada się czapki 😳 chyba że jakiś taki kapelusik, chustę to pewnie :) ale spokojnie, od kilku minut bez nakrycia głowy się na bank nic nie stało
 
Lekka czapeczka to już moim zdaniem przesada. Możesz założyć taki przewiewny kapelusz lub czapeczkę z daszkiem. Ale na pewno nic się dziecku nie stało. To jeszcze nie upały.
 
Dziękuję bardzo 🙂 teraz znalazłam taki lekki kapelusik z daszkiem i jej zakładał bo zaczęłam chyba zbytnio panikować. Zaczęłam nawet na męża krzyczeć jak widzę że stoi z nią na słońcu mimo że ma kapelusik 😔 powiem wam że chyba złapałam jakiś lek i nie wiem dlaczego. Tak po prostu jakoś mi się ubzduralo i na jednej grupie straszono mnie udarem że córka może dostać.
 
Nooo nie czapeczka jak jesienią, miałam na myśli taką letnią - kapelusik, albo z daszkiem 🫣

@karola3242 bywa, że mamy panikują hehe, ale myślę, ze to z ogromnej troski o dziecko. Jasne, bądź czujna, uważna, ale nie daj się zwariować 🙂
 
Do góry