reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oczyszczanie przed porodem

Ja mam szyjkę wysoko zamknięta ,narazie zero skurczy od wczoraj wieczora biegunka 🙈 jedynie trochę mni zaczynają plecy bolec na dole jak na okres
To ja tak miałam teraz(4 poród, 3 tygodnie temu urodziłam)
Później ból jak na @ był mocniejszy na 2 dzień dokładnie na 24h przed narodzinami i zaczęłam mieć różowe upławy(urodziłam o 21.33 dnia następnego) i zaczęły się nieregularnie skurcze przez całą noc jeden na ok godzinę o 9.00 rano już co 10 mini zaczął usuwać się czop śluzowy o 15.30 byłam na ip ze skurczami co 3-5 min i rozwarciem na 3 cm 😊
Powodzenia 😘
 
reklama
Dokładnie miałam tak też ok 2 dni przed i miałam mdłości i ogromne zmęczenie
Stan prawie jak przy jelitówce😊
Dokładnie mam tak samo rano miałam mdłości które przeszły została tylko biegunka. Cały dzień leżę w łóżku zmęczona i strasznie chce mi się spać ale jakoś nie mogę zasnąć 🙄
 
Dokładnie mam tak samo rano miałam mdłości które przeszły została tylko biegunka. Cały dzień leżę w łóżku zmęczona i strasznie chce mi się spać ale jakoś nie mogę zasnąć 🙄
Też nie mogłam ale też nie chciało mi się ruszać jak by mnie coś rozjechało🙈😜🤣
No i te 24h przed miała dziwne telepanie w środku jak by ekstytacje że już nie długo q hak coś chciałam powiedzieć to jak by przez płacz bo mi się chciał płakać 😄
 
Też nie mogłam ale też nie chciało mi się ruszać jak by mnie coś rozjechało🙈😜🤣
No i te 24h przed miała dziwne telepanie w środku jak by ekstytacje że już nie długo q hak coś chciałam powiedzieć to jak by przez płacz bo mi się chciał płakać 😄
I ręce mi drżały
 
A skąd wiesz, żw szyjka ma taki stan?
Jak zaczynasz miec ból jak na okres to pomału się zaczyna...
2 dni temu byłam u lekarza więc na tamten dzień szyjka była w takim stanie.
Niewiem myślę że to chyba fałszywy alarm jeszcze te bóle jak na okres pojawiają się i znikają,czuje się dobrze za godzinę znów takie zmęczenie i bole za chwilę znowu mija🙄
 
2 dni temu byłam u lekarza więc na tamten dzień szyjka była w takim stanie.
Niewiem myślę że to chyba fałszywy alarm jeszcze te bóle jak na okres pojawiają się i znikają,czuje się dobrze za godzinę znów takie zmęczenie i bole za chwilę znowu mija🙄
A ok :). Bo wiesz jak główka wchodzi w kanał rodny to ból jest jak na okres i jaknoba zaczyna wchodzić to i szyjka się zaczyna skracać i rozwierać. Jak czujesz taki ból np nie mijający tylko np trwa godzinę, dwie idź pod ciepły prysznic.. jeśli się nasilają to zaczyna się, jeśli wyciszą to dalej na spokojnie czekaj. To prawdopodobnie przepowiadające i organizm się pomału szykuje. Ja pierwszy miałam 6 dni po terminie ;).
 
U mnie przy pierwszym porodzie biegunka pojawiła się w nocy z piątku na sobotę. Od tego czasu zaczęły się nieregularne skurcze. W nocy z poniedziałku na wtorek pojechałam do szpitala i we wtorek rano urodziłam 😉. Nie było u mnie odejścia czopa śluzowego, a wody odeszły podczas badania przez położną przy rozwarciu ok. 6 cm 😉.
Jeżeli czujesz ból jak na okres polecam prysznic, mi bardzo pomagał.
Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze 👍
 
A skąd wiesz, żw szyjka ma taki stan?
Jak zaczynasz miec ból jak na okres to pomału się zaczyna...
Ja miałam 2,5 tygodnia przed silne bóle okresowe codziennie 🙂 w dniu porodu w nocy trochę czułam skurcze i poszłam do wanny jak co noc, w toalecie byłam tylko raz 😂 ale czułam, że coś jest na rzeczy. Od 7 do 9 jeszcze spałam i o 9 zaczęły się nagle skurcze co 5 minut ale delikatne i odszedł czop. Zjadłam sobie śniadanie z mężem (była niedziela), spakowaliśmy walizkę do auta, pojechaliśmy sobie do naszych koni ogarnąć trochę i koło 12 doszłam do wniosku, że czas na szpital 😂 17:34 urodził się mały stwór.
Dlaczego to pisze, bo naczytałam się o bólach okresowych jak to zwiastują szybki poród itd. to nie były delikatne bóle. Ja nie byłam w stanie nic zrobić 😔i tak bite 2,5 tygodnia myślałam "a może dzisiaj"
 
reklama
Ja miałam 2,5 tygodnia przed silne bóle okresowe codziennie 🙂 w dniu porodu w nocy trochę czułam skurcze i poszłam do wanny jak co noc, w toalecie byłam tylko raz 😂 ale czułam, że coś jest na rzeczy. Od 7 do 9 jeszcze spałam i o 9 zaczęły się nagle skurcze co 5 minut ale delikatne i odszedł czop. Zjadłam sobie śniadanie z mężem (była niedziela), spakowaliśmy walizkę do auta, pojechaliśmy sobie do naszych koni ogarnąć trochę i koło 12 doszłam do wniosku, że czas na szpital 😂 17:34 urodził się mały stwór.
Dlaczego to pisze, bo naczytałam się o bólach okresowych jak to zwiastują szybki poród itd. to nie były delikatne bóle. Ja nie byłam w stanie nic zrobić 😔i tak bite 2,5 tygodnia myślałam "a może dzisiaj"
Mam to samo już parę dni źle się czuje do tego doszły bóle okresowe i dalej nic 🙄
A też nie jestem w stanie nic robić zero energii 🙂
 
Do góry