reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

od kiedy kaszki

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez kaśka1979, 26 Maj 2008.

1. kaśka1979

kaśka1979 New Member

mam trzymiesięcznego synka i zastanawiam się od kiedy mogę podawać mu kaszki,obecnie karmię go wyłącznie piersią.

2. miauczus54

miauczus54 New Member

podpisuje sie pod pytaniem:tak:

3. reklama
  4. kantadeska

kantadeska New Member

Mój Młody do 6 miesiąca był tylko przy cycu. Wystarczało mu i bardzo szybko przybierał na wadze... Od 6 miesiąca zaczęłam już rozszerzać jego menu. Ale wiem, że inne mamy już wcześniej to robią. Według różnych zaleceń od czwartego miesiąca już można podawać dziecku kaszki - oczywiście te dostosowane do wieku...

5. mama_Aga

mama_Aga New Member

Mój synuś dostawał 6 miesiecy tylko cycusia i starczało mu. Tak jest najzdrowiej. Mój synek ładnie rósł, nawet bardzo ładnie...Rozszerzałam dietę, jak skończył pół roku. Kaszki są od 4 miesiąca,(to pisze na opakowaniach), ale jeśli karmisz piersią, to najlepiej dawać tylko pierś.

6. czupiorek4

czupiorek4 New Member

Ja zaczelam podawac ok 3,5miesiaca "nocna"butelke z lekko zageszczonym kleikiem kukurydzianym lub z kaszka jablkowa ......

7. milka1980

milka1980 sierpniowa mama' 07

Moja corcia od 2 miesiaca byla karmiona butla wiec kleiki ryzowe zaczelam podawac jej juz na poczatku 3 miesiaca.mleczko zageszczallam kleikiem i podawalam malej jako obiad i kolacja.
    No i mala zaczela mi ladnie spac w nocy.

8. MARTA96

MARTA96 New Member

Moja mala ma prawie 5 miesiecy i mialam to samo pytanie jak skonczyla 3 mies Jest karmiona piersia.
    Od 4 mies zaczelam wprowadzac kleik ryzowy lyzke dziennie powolutku.Moja lekarka powiedziala ze moge wprowadzac.Sloiczki sa od 4 mies.
    Zalecaja wprowadzac puzniej warzywa (marchewka, groszek,slodkie ziemniaki)poniewaz jak dostaje pierwsze owoce( ktore sa slodkie )nie chce jesc warzyw.

Poleć forum