reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ODCHUDZAMY SIĘ :) - Mamy na diecie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Justa - dziękuje za przywitanie:tak: a ty już kończysz, niezły wynik, gratuluje:-D teraz będziesz utrwalać?

Aleksia
- super!!!! 3,3 kg to bardzo duzo:tak:

Iwcik - bezy, mniam, mniam muszę i ja kiedyś próbować, a ja właśnie zajadam się goframi, pyszne wyszły:-):-)

miłego wieczoru dla wszystkich dukających:-)
 
reklama
Hej dziewczyny, mam w końcu chwilkę to wskakuję biegusiem, podczytałam was troszkę, to i cos o siebie napiszę.

Dużo roboty teraz, hehe, obiad dla P, cos lżejszego dla Młodej i cos dukanowskiego dla mnie. Robiłam bułeczki Justy-pycha, a dziś upiekłąm chlebek razowy Ally, spróbowałam, bo nie mogłam się opamiętać-hmmm, rewwelacji nie ma, ale da się zjeść. Ae to bardzoj moja wina chyba niż chlebka, bo raz, ze ostał mi tylko jeden twarożek, więc dodałam jogurtu 0%, to taki mokrzejszy hehe wyszedł. ALe da isę zjeść. Najważniejsze to mieć co ze sobą do pracy wziąć, a tam czasu n awydziwianie nie mam.


Justys ten serek topiony taki pycha? skusze się, bedzie do pracy do chlebka razowego Ally:-)
No i zaczęłam ćwiczyć ten zestaw z twojego blogu, dałąm rade, fajne cwiczenia, spokojne, ale weidera póki co sobei odpuszcze. od wtorku marszobieg do i z pracy, może rowerek do tego jak dam rade to taki komplecik raczej wystrczy.

No i mam w końcu otreby jak należy. J anie wiem, ślepota, nawet okulary nie pomagają. Była w netto 2x i nie widziałm. PIciu poszewdł dziś i kupił:-p

Aleksia , bo troszkę za mało jadłaś. Do tego na czczo poszłaś na badania...normalka.:tak:
tez tak mysle. Staram się nei obzerać ale jak jestem głodna to jem. W koncu to nie ma byc głodówka tylko dieta. Ale powodzenia kochana. Dasz rade jak się zaprzesz( nie mylić z zaparciem stolcowym:-D:-D:-D)jak nie tym to innym sposobem. No i doczytuje, ze cos tam juz ładnie zgubiłaś, hehe, brawo!


A ja dzis 3 dzień fazyI ( miało byc 2 ) . W sumie to zaczelam tak nei typowo, bo w piątek zjadłam normalne sniadanie, wypiłam chyba kawe jak dobrze pamiętam, a później pomyślałam, ze upieke bułeczki, jak je upiekłam, to stwierdziłam, ze zaczne sobie juz, bo na co mam czekać, hehe.
Od jutra faza II. Ustaliłam się na 5/5. Test dukana wyliczył mi 2 dni fazy I, nie za mało? W sumię chciałabym zrzucić 5, moze 6 kg.

Chciałam się pochwalić,że mąż przez 5 dni I fazy schudł 5 kilo:-):-):-)!!!!!!!
No no, jest się czym pochwalić, gratki dl amężusia.
Ja mam kolejne kolo na koncie :tak::-D A wczoraj jadłam pizze :-p
ty wariatko:-D
 
Witam i ja.

Aleksia Wielkie Gratki!


Justa to u ciebie chyba juz meta z dieta dukana zrywasz znim ????????
Eeee , gdzie meta.:-D Romans z Dukanem nigdy się nie kończy.:-D Trwa do końca życia.:tak:
Teraz jestem na III F utrwalania straconych kilogramów,a potem IV do końca życia.:-p:-D


Justa - dziękuje za przywitanie:tak: a ty już kończysz, niezły wynik, gratuluje:-D teraz będziesz utrwalać?

Jestem na 43 dniu utrwalania ze 100. :tak: Ale zastanawiam się, czy nie wrócić od lutego na II fazę i dojść do wyznaczonego celu 55 kg.:tak:

Justys ten serek topiony taki pycha? skusze się, bedzie do pracy do chlebka razowego Ally:-)
No i zaczęłam ćwiczyć ten zestaw z twojego blogu, dałąm rade, fajne cwiczenia, spokojne, ale weidera póki co sobei odpuszcze. od wtorku marszobieg do i z pracy, może rowerek do tego jak dam rade to taki komplecik raczej wystrczy.

Staram się nei obzerać ale jak jestem głodna to jem. W koncu to nie ma byc głodówka tylko dieta.
Serek topiony dobra rzecz.:tak:Zastępuje masło, bez którego nie wyobrażałam sobie bułki. Teraz masło i pieczywo może dla mnie nie istnieć, bo kocham bułeczki Dukana.:-) A i na III F mogę szamać już chlebek razowy 2 kromeczki dziennie.:tak:

Ćwiczenia fajne.:tak: i przede wszystkim dające efekty.:tak:
Ja postanowiłam wziąć się za brzuch i gdy wszyscy już w łóżku leżą, ja dzielnie robię 100 brzuszków na kolację.:tak::-D

Ale powodzenia kochana. Dasz rade jak się zaprzesz( nie mylić z zaparciem stolcowym:-D:-D:-D)jak nie tym to innym sposobem.
hehe :-D:-D:-D


A ja dzis 3 dzień fazyI ( miało byc 2 ) . W sumie to zaczelam tak nei typowo, bo w piątek zjadłam normalne sniadanie, wypiłam chyba kawe jak dobrze pamiętam, a później pomyślałam, ze upieke bułeczki, jak je upiekłam, to stwierdziłam, ze zaczne sobie juz, bo na co mam czekać, hehe.
Od jutra faza II. Ustaliłam się na 5/5. Test dukana wyliczył mi 2 dni fazy I, nie za mało? W sumię chciałabym zrzucić 5, moze 6 kg.
Czy ja wiem.
Z testu wynikało , że miałam zrobić 3 dni czy 4 uderzeniówki . Zrobiłam 5 .;-)
Zawsze możesz zmienić tryb na dogodny dla ciebie.:tak:


Dziewczyny to nie jest tak, że koniec z Dukanem i już. Dukan nauczył mnie po co w pierwszej kolejności sięgać do jedzenia, że nie wszystko co pięknie wygląda jest zdrowe ( gotowe produkty), że trzeba samemu przygotowywać posiłki , by wiedzieć co się je. Ale jak ktoś lubi w kuchni siedzieć i eksperymentować to dla niego wielka frajda.:tak:;-)
 
Postanowiłam przedłużyć o 1 dzień uderzeniówkę i Fazę II rozpisać 3/3. Schudłam kilogram w 2,5 dnia pierwszej wagi.
 
hej wam dziewczynki

Ja juz od dłuższego czasu pisze sie na ta diete..ale jakos weny nie bylo..ale teraz mam..

tylko dzisiaj @ przylazła,,poczekam az pojdzie,,ale juz zapisuje,notuje,,podczytuje.

Jedno moje pytanie??
Na tej pierwszej fazie mozna jesc te wypisane produkty,ale w jakich ilościach dowolnych??? czy jest jakies ograniczenie???
Ja zaczne od 31 stycznia jakos,bo 5-6 dni to @.....a chce schudnac te 5-6kg......

Czy ktoras bedzie dopiero zaczynała???
 
Jedno moje pytanie??
Na tej pierwszej fazie mozna jesc te wypisane produkty,ale w jakich ilościach dowolnych??? czy jest jakies ograniczenie???
Do woli, by nie chodzić głodnym.:tak: Nie ma ograniczeń.:no:;-):-)

luna super!:tak::-D


A ja dziś zaserwowałam sobie na obiadek kapuśniaczek i spagetti. :tak: Przepisy na blogu.:tak:;-)
 
Justa dzieki...juz liste robie,,co gdzie kupic....
a wogole czytam,ze na blogu u ciebie jest sporo tego,,a podaj linka do bloga,bo znaleźć nie moge.....
 
Justa - a od kiedy jesteś na diecie? a gdzie znajde ten twoj blog?

Postanowiłam przedłużyć o 1 dzień uderzeniówkę i Fazę II rozpisać 3/3. Schudłam kilogram w 2,5 dnia pierwszej wagi.

to chyba pójdzie ci podobnie jak u mnie, ja w 5 dni fazy uderzeniowej schudłam 2,3 kg

Jedno moje pytanie??
Na tej pierwszej fazie mozna jesc te wypisane produkty,ale w jakich ilościach dowolnych??? czy jest jakies ograniczenie???
Ja zaczne od 31 stycznia jakos,bo 5-6 dni to @.....a chce schudnac te 5-6kg......

Czy ktoras bedzie dopiero zaczynała???

według teorii Dukana nie ma ograniczeń co do ilości dozwolonych produktów, możesz jeść ile chcesz:-D
 
Ewcia w prawie wszystkie chude produkty zaopatrzysz się w Biedronce. :tak:Link do bloga wyślę na PW.;-)

gosiagro zostałam kochanką Dukana dokładnie 20 września 2010 r. :-D Ciągnąc 5 dni uderzeniówki ubyło mnie 2,7 kg.:tak:

Anakonda , malinuś , Iwcik co u was babeczki?

emiliab jak mężuś na dietce ?
 
reklama
Witam wszystkich

widze nowe osoby dukajace :-D:-D:-D
no i dla mnie przyszła chwila prawdy i ja wiem czy jest rewelacja spodziewałam sie wiekszego ubytku na wadze chyba moja waga cos zle pokazuje:-:)-D:-D:-Dwedług niej po 7 dniach schudłam tylko 4kg ale wczesniej nim zaczełam 1 faze to tez przez 6dni eksperymentowałam probowałam co mi bedzie smakowac ale tez podjadałam inne rzeczy no i urodziny mamy byly wiec był i alkohol to przez te 6 dni eksperymentu tez schudlam 3 kg :-):-):-) wsumie od 8 stycznia schudłam 7kg to chyba dobry wynik:-):-):-)
druga faze ustawiłam 5/5:-):-):-)i zaopatrzyłam sie w warzywka na patelnie z biedronki:-D:-D:-D:-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

W
Odpowiedzi
15
Wyświetleń
54 tys
A
Odpowiedzi
5
Wyświetleń
9 tys
kasiula matula
K
Do góry