reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy się

ja bym tez musiała juz sobie na dietke jakąs przejśc :zawstydzona/y: za duzo przybrałam juz, i znowu conajmnije 5kg do zrzucenia, ale zmęczona jestem chronicznie,dzieciaki ciagle chore i potem stresa i zmeczenie zajadam słodyczami :baffled:
a na dodatek Bartka jeszcze karmię wieczorami, w nocy raz i rano po wstaniu tez, przed praca jeszcze, wiec tez zbytnio drastycznie nie moge obciąć racji żywieniowych;-) no i ruszyc bym sie musiała, mąz mnie namawia bo widzi, że 'rosnę';-) ale ja wieczorkiem padam na nos i tylko spanie w głowie.
musze jakiegos kopa dostać konkretnego, zeny mi sie zachciało....:sorry2:
 
reklama
Nuśka śliczne imię Emilka ;-) no chyba że pojawi się czasem Emilek na świecie ;-)

Rosmerta to co piszesz nie jest mi obce ja padam jak mucha :sorry2:a gdzie znaleźć czas na ćwiczenia lub wyjście na basen :dry:
 
Gosiu dzięki:-D też mi się to imię podoba hihi
Byłam w środę u lekarza i powiedział że na 99,98%;-) dziewczynka.....ja sie ciesze ogromnie ..Krzyś chciał chlopca no ale trudno sie mowi:-p
 
Gosia, rosmerta skąd ja znam brak czasu... dobrze, że od dzisiaj rusza znowu basen po przerwie Świątecznej i remoncie, więc może uda mi się coś więcej zgubić niż dotychczasowe 6kg:sorry2: Ale jak sobie pomyślę, że na 21:00 mam się zebrać, to już mi się odechciewa:-p
 
nuska fajnie ze bedzie dziewczynka,gratki!

mi zostalo 6kg do zrzucenia-od porodu taki sam licznik,przy laili porzy karmieniu kilosy same lecialy a teraz waga ani drgnie...
 
reklama
Do góry