reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogłoszenia i zmiany na naszym pod-forum

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny! Napisałam do naszej adminki z prośbą o przybliżenie nam sytuacji tej dziewczyny, której mąż został zamordowany i która potrzebuje pomocy.
Ta dziewczyna jest z sierpniówek 2008 a jej nick to aga.p77.
Mam na bieżąco kontakt z moderatorka sierpniówek, która jest w bliskim kontakcie z Agą. Kasia chętnie odpowie na wszystkie nasze pytania. Jednakże prosiłabym, aby wszelkie pytania kierowac najpierw do mnie, a ja przekażę je Kasi.

A oto wiadomość od anislu:
aniaslu pisze:
Ponieważ na forum zdarzały się różne sytuacje, więc do wszelkich zbiórek podchodzę teraz ostrożnie. Natomiast dostałam dokumenty, które potwierdzają, że Agnieszkę spotkała tragedia i rzeczywiście potrzebuje pomocy. Jeśli ktoś z Was może ja wesprzeć to poprosimy:-)
 
reklama
Przez kilka dni mnie będzie mało, albo prawie wcale, bo przyjechał mój kuzyn i nie będzie czasu na BB:sorry:

Jakby coś się działo to piszcie PW, to mi się ściągną na maila na telefon. Buziam.
 
Powstał nowy dział "Konkursy!" .

Tylko i wyłącznie w tym dziale umieszczamy swoje prośby o oddawanie głosów na Wasze pociechy. Takie prośby umieszczone w innych wątkach będą usuwane.
Pozdrawiam
Pandorka
 
Zwracam uwagę na to,że nagminnie łamiecie regulamin w punkcie

3.Jeśli użytkownik chce coś dodać do wcześniej wysłanej wypowiedzi powinien użyć opcji EDYTUJ a nie pisać kolejnego posta pod swoim wcześniejszym. Wyjątkiem od reguły jest sytuacja gdy od poprzedniego wysłania posta minęło co najmniej 60 minut i nikt nie odpisał w międzyczasie.

Nagminne naruszanie będzię skutkowało wdrożeniem punktu

16.Redakcja w osobie Administratorów i Moderatorów ma prawo do nadawania ostrzeżeń, banowania i usuwania kont bez wcześniejszego powiadomienia, użytkownikom którzy łamią regulamin.

Pełen tekst regulaminu znajduje się na Forum BabyBoom - Regulamin
Polecam się z nim zapoznać.
 
Dobra wiadomość dla przyszłych ojców w UK

Nawet półroczne urlopy dla świeżo upieczonych ojców – planuje wprowadzić brytyjski rząd - informuje Polskie Radio Londyn.


Prawo do trzech miesięcy płatnego i kolejnych trzech bezpłatnego urlopu dla ojców wejdzie w życie w kwietniu przyszłego roku.

Urlop może być wykorzystany w drugiej połowie pierwszego roku życia dziecka, jeżeli matka wróci do pracy. Jak zapowiedział Gordon Brown, nowe przepisy mają dać parom więcej swobody, a ojcom większe prawa. Planom rządu sprzeciwia się jednak Brytyjska Izba Handlowa, twierdząca, że zmiany uderzą w zmagających się z recesją przedsiębiorców.

Przypomnijmy: obecnie ojcowie mają prawo do dwóch tygodni płatnego urlopu na dziecko.


źródło: onet.pl
 
Dziewczyny!
Szczególnie nowe użytkowniczki!

Nadal notorycznie łamiecie regulamin BB,
a w szczególności punkt 3.



"Jeśli użytkownik chce coś dodać do wcześniej wysłanej wypowiedzi powinien użyć opcji EDYTUJ a nie pisać kolejnego posta pod swoim wcześniejszym. Wyjątkiem od reguły jest sytuacja gdy od poprzedniego wysłania posta minęło co najmniej 60 minut i nikt nie odpisał w międzyczasie."
 
Na prośbę aniaslu:

Kochane dziewczyny, zastanawiamy się nad zorganizowaniem 6 -dniowego zlotu BB w pierwszej połowie czerwcu. Miejsce mamy - ośrodek położony w okolicach Olsztyna na Mazurach. Cena z osobę dorosłą z pełnym wyżywieniem wnosi 125 zł . za dobę. dziecko dla lat 3 - gratis, 4-10 lat =50%, powyżej 10=100%. Resztę informacji na temat ośrodka i tego , co zawiera się w kwocie 125 zł znajdziecie tutaj Po pierwsze dajcie znać, co sadzicie o pomyśle? Po drugie sprawdźcie, czy dziewczyny z Waszych grup są zainteresowane. Jeśli tak poproszę o takie informacje, bo na ich podstawie podejmiemy decyzję, czy będziemy się angażować w projekt:biggrin2:



Poza tym czekamy na wszelkie wasze propozycje dotyczące wspólnego BB wypadu.
Pozdro.
Pandorka
 
reklama
Poszukuję chętnych osób, mówiących/piszących biegle w języku angielskim do opracowania "przewodnika po ciązy w UK". Dostarczę materiał w języku angielskim. Im nas więcej tym praca szybciej pójdzie. Przewodnik wyłącznie do użytku na BB. Chętne osoby proszę o zgłaszanie się do mnie poprzez PW.
Pozdrawiam.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry