reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

Mam do sprzedania:

* Monitor oddechu z niania Angel Care


*Fotelik Mothercare 0-13kg który pasuje do większości wózków
Info na Priva;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny mam pytanie czy ma któraś z Was do sprzedania przewijak ? Przeglądałam wcześniejsze ogłoszenia ale pewnie są nieaktualne ?
 
Mam do oddania spacerówkę "BABY DESIGN mini" w stanie dobrym jednak z widocznymi śladami użytkowania. Szkoda mi ja wyrzucić a może którejś z Was się przyda.:-)
Ps. posiada folie
ODBIÓR WLASNY!!!
Zdjecia:
 

Załączniki

  • DSCF3079.jpg
    DSCF3079.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 22
  • DSCF3080.jpg
    DSCF3080.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 22
Ostatnia edycja:
Sprzedam wózek Graco Vivo.
Cechy wózka:

  • bardzo łatwo składa się i rozkłada, po złożeniu wózek można postawic
  • płynna regulacja pochylenia oparcia, również pozycja leżąca dla niemowlęcia
  • posiada wielki i pojemny kosz na zakupy
  • koła są gumowe, przednie są podwójne, skrętne (360 stopni), z możliwością blokowania
  • podnóżek można ustawic w 3 pozycjach łącznie z podniesieniem pionowo, dzięki czemu tworzy się "mini gondolka"
  • posiada pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa
  • siedzenie z ruchomym zagłówkiem
  • pełna amorytzacja
  • poręczna, odpinana tacka, z otworami na butelkę lub zabawki, zabezpiecza dziecko przed wypadnięciem
W skład całego zestawu wchodzi wózek, siedzonko do samochodu, ocieplacz na nóżki, folia przeciwdeszczowa oraz baza pod siedzenie.

CENA:100 E
(za samą bazę i folię, które musiałam dokupic, zaplacilam 80 e, więc cena nie jest wygórowana)

kilka fotek wózka:
DSCF7156.jpg

DSCF7160.jpg

DSCF7172.jpg

DSCF7174.jpg

DSCF7177.jpg


Wózek w rzeczywistości nie jest tak świecący jak na zdjęciach, to efekt lampy błyskowej.

Dla kupującego dodam wanienkę gratis.

Sprzedam również karuzelkę fisher price rainforest
161-3486511SPA69UC458214X.jpg

CENA: 20 E

Oraz urządzenie do słuchania bicia serduszka dziecka w brzuszku mamy
3753660A66UC293122X.jpg

Urządzenie to zaoszczędziło mi wiele nerwów w momentach kiedy mój Synek był leniwy i nie czułam przez jakiś czas Jego ruchów.
CENA 20 E

Zainteresowane osoby proszę o pw lub kontakt przez gg: 4942849
 
Spoko, tylko jest mały problem, widzę w opisie że mieszkasz w Cavan, a ja w okolicach Galway:-(. Trochę to daleko, a samopoczucie nie bardzo mi pozwala na dalsze wyjazdy (termin porodu mam na 8 marca ). Ale dzięki
 
reklama
Hej Moniak ja mam wanienke Fisher Price cofnij sie juz dawalam stronke wczesniej ogloszenie no i mieszkam w Galway:-)
 
Do góry