reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogłoszenia

Witajcie !!!
mam 4 pary bucikow na zbyciu jak ktoś zainteresowany proszępisać na priv.
1.sandalki rozmiar 24 w bardzo dobrym stanie
2. niebieskie rozmiar 25 w dobrym stanie
3. pamarańczowo- granatowe rozmiar 26 3 dni ponoszone i leżą
4. 27 rozmiar jeszcze do polatania kolo domu sa ok.
NIE AKTUALNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Załączniki

  • 100_0175.jpg
    100_0175.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 160
  • 100_0173.jpg
    100_0173.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 157
  • 100_0174.jpg
    100_0174.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 151
  • 100_0176.jpg
    100_0176.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 160
Ostatnia edycja:
reklama
ooooo polecam te befado paputki miałam takie tylko mój już dużo chodził to mega je zorał ale laski ja bym te paputki brała już na zaś i się nie zastanawiała
 
Zapraszamy do wzięcia udziału w specjalnym wydaniu toruńskiej Rowerowej Masy Krytycznej czyli w rowerowym przejeździe ulicami Torunia z okazji ogólnopolskiego Święta Cyklicznego:http://www.swietocykliczne.pl/

Niedziela 12 czerwca, start o godzinie 15:00 na Rynku Nowomiejskim, finał na Barbarce!

Stowarzyszenie Rowerowy Toruń
 
Ostatnia edycja:
Mam do sprzedania centrum muzyczne fisher price :-)

Cena 40zł
 

Załączniki

  • HPIM5503.jpg
    HPIM5503.jpg
    39,4 KB · Wyświetleń: 152
  • HPIM5502.jpg
    HPIM5502.jpg
    39,5 KB · Wyświetleń: 165
  • HPIM5504.jpg
    HPIM5504.jpg
    45,1 KB · Wyświetleń: 146
Hej :)

Wyprowadziłam się właśnie z wynajmowanego mieszkania i pomagam właścicielce szukać nowych lokatorów, mieszkanie do wynajęcia jest dwupokojowe (Toruń - Rubinkowo I) za 1000zł miesięcznie + opłaty licznikowe, informacje pod nr tel. 502704429

Mi mieszkało się super przez 5 lat ;)
 
Dziewczyny tradycyjnie zapraszam na Rowerową Masę Krytyczną :) Tym razem jeździmy z okazji Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

Startujemy z Rynku Nowomiejskiego - 17 września o godz 16.00 :)


Wiem, że niektóre z Was (i Wasze rodzinki) pojawiacie się na Masach, co mnie bardzo cieszy :D Ostatnio jeździ nas coraz więcej - 300-400 osób to pokaźna grupa :)

Więcej na:
Stowarzyszenie Rowerowy Toruń
 
reklama
Witam
Bardzo prosze o pomoc szukam mieszkania 2-pokojowego w Toruniu . Dzielnica nie jest dla mnie istotna. Moze to byc tez mieszkanie np w domku dzielone z kims innym wazne zebym miala dostep do 2-pokoi . Mieszkam z partnerem i spodziewamy sie w czerwcu dzidziusia wiec bedzie nas troje . Mamy troche ciezka sytuacje finansowa wiec szukamy mieszkanka do max 1100zl za wszystko . Bede bardzo wdzieczna za wszystkie informacje.
 
Do góry