reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogólnopolskie spotkanie Kwietniówek 2010

gosienkag76

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Listopad 2009
Postów
2 344
Miasto
Złotoryja
Zakładam chwilowy nowy wątek ;-)

Kochane dziewczyny marzy mi się spotkanie ogólnopolskie kwietniówek :-) Propozycja już kiedyś padła więc może to zrealizujemy? :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Jeśli chodzi o miejsce to zapraszam do siebie, miejsce do spania się znajdzie w razie czego mogę załatwić też nocleg w agroturystyce:tak: albo na sianie :-D

Termin wstępnie myślałyśmy o czerwcu co wy na to ?

Napiszcie co o tym myślicie i kto będzie chętny.
 
reklama
Byłabym chętna :tak:
Tylko że w czerwcu mam:
1) ocieplenie domu na głowie,
2) wycieczkę do Londynu
3) urodziny swoje i J.

Termin ewidentnie weekendowy ze wskazaniem na niedzielę... z wyłączeniem 16-23 czerwca bo mnie nie ma...
 
Monia pogadam z małżem no chyba że ty coś upolujesz :-p

Zielona czyli następne spotkanko organizujesz ty ? ;-) Oczywiście tytułem wątku proszę się nie sugerować , zagramaniczne kobietki też zapraszam :tak:
 
Jestem jak najbardziej za :-) terminów nie zgłaszam, bo wiadomo urodziny Kuby, urodziny bratanka, remont pokoju i inne duperele, ale będziemy się dostosowywać. Z tym, że wolałabym spotkania piątkowo- sobotnie, z niedzielami u nas bywa gorzej.

Rozumiem, że szanownego małżonka do kompletu z dziećmi mogę przywieźć? :p
 
reklama
Jak jak napisałam jeśli uda się to zgrać w termin kiedy będę z Annaoj w okolicach to jak najbardziej :tak:

Aniez - ja będę z małzonkiem , Annaoj tyż to się chłopaki nudzić nie będą . zapolują na tego dzika
 
Do góry