reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okazje, promocje, przeceny

reklama
a co jesli dam probki osobom bez neta? akurat chce dac szwagierce i kolezance a one niemaja neta z roznych powodow :/ ale ich opinie moge spisac

ps dzis tj 6.10 dostalam meila z siudemki ze firma streetcom wyslala mi paczke wiec jutro juz pewnie bedzie a ja kurcze pol dnianiebede w domu wrrrr mam nadzieje ze kurier przyjedzie popoludniu
 
Ostatnia edycja:
Ja też dostałam pakę J&J, ale krem chyba nie służy Klarze, bo pupa jej się odparzyła po nim. Ostatnio smarowałam pupe tylko na noc kremem f18 i było ok. a teraz tym J&J i niefajnie jest :/
 
reklama
UWAGA MAMUSIE ZBIERAM ZAMÓWIENIA NA UBRANKA NOWE SUPER JAKOŚCI - W ROZMIARACH DO WYBORU (9-12MS. 12-18MS. 18-23MS. 2-3LATKA, 3-4LATKA) WIECEJ INFORMACJI NA PRIV. ZAPRASZAM!



 
Do góry