reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okazje ,życzenia...


W wigilię Bożego Narodzenia
Gwiazda Pokoju drogę wskaże.
Zapomnijmy o uprzedzeniach.
Otwórzmy pudła słodkich marzeń.
Niechaj Aniołki z Panem Bogiem,
Jak Trzej Królowie z dary swemi,
Staną cicho za Waszym progiem,
By spełnić to, co dotąd snami.
Ciepłem otulmy naszych bliskich
I uśmiechnijmy się do siebie
Świąt magia niechaj zjedna wszystkich,
Niech w domach będzie Wam jak w niebie.

I przede wszystkim szczęśliwego porodu!!!


 
reklama
dla wszystkich majóweczek :-)


Aby te Święta były wyjątkowymi dniami w roku,
by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem,

By kolacja wigilijna wniosła w serca spokój

a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem.

By prezenty ucieszyły każde smutne oczy,

by spokojna przerwa ukoiła złość

By Sylwester zapewnił szampańską zabawę,

a kolędowych śpiewów nie było dość!

 
I ja tylko na chwilkę wpadłam złożyć nam majówkom życzenia świąteczne :-)

Wszystkiego najlepszego na te święta, spełnienia wszystkich marzeń nawet tych najskrytszych i dla nas wszystkich zdrowych dzidzi i bezbolesnych porodów :-)
 
Kochane, ja również korzystając z chwili spokoju chciałbym życzyć wszystkim majówkom wszystkiego co najlepsze. Przede wszystkim tego czego pragnie każda z nas - zdrowego maluszka i lekkiego porodu. By nam się te nasze szczęścia dobrze chowały w brzuszkach i nie próbowały zbyt wcześnie pojawić się po tej stronie.
A poza tym wiele miłości, chwili oddechu od codziennej bieganiny, pełnych ciepła spotkań z najbliższymi i spełnienia oprócz tego naszego wspólnego marzenia, także tych innych dużych i malutkich.
I jeszcze wam coś powiem - w tym roku mozemy bezkarnie się obżerać przy świątecznym stole :tak:
 
swieta_mega-tapety_info[1].jpg

Na te zbliżające się Święta Życzę Serdecznych spotkań rodzinnych, pukania do drzwi, przyjaznych twarzy, dużo radości, serdecznych objęć, pocałunków, szczęśliwych wspomnień, aby Wasze święta były właśnie tym czym powinny być - odrobiną ciepła w środku zimy, światłem w mroku.
A na Nowy Rok...
Życzę ... gorącej filiżanki kawy, którą ktoś dla Was zrobi, nieoczekiwanego telefonu od starego przyjaciela, zielonych świateł na Waszej drodze do pracy albo sklepu, najszybszej kolejki w sklepie, ulubionej piosenki w radio. Życzę dni pełnych szczęścia, które dadzą Wam radosne poczucie, że życie uśmiecha się do Was:)
 
Ostatnia edycja:
W te święta magiczne, życzenia ślę liczne.
Pachnących jodełek z ogromem światełek.
Pod obrusem sianka, a za oknem bałwanka.
Prezentów pod choinką od Mikołaja z wesołą minką
Ciepła rodzinnego w Dzień Narodzenia Pańskiego.
Dużo jedzenia na stole,
NIECH TE ŚWIĘTA BĘDĄ WESOŁE!!!

Spełnienia marzeń dziewczyny. ;-)
 
Dziewczyny no i sie zaczęło wpadłam w wir kuchenny i pewnie już nie bedzie czasu na BB dlatego składam wszystkim ZDROWYCH RADOSNYCH PEŁNYCH MIŁOŚCI I ZYCZLIWOŚCI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA buziaki dla wszystkich dbajcie o siebie i swoje maleństwa i uwaga na obrzarstwo!!!!!!
 
reklama
Ja i moja rodzinka życzymy Wam aby te Święta były pełne rodzinnego ciepła i radości! Dużo zdrowia , szczęścia i szczęśliwie donoszonych maluszków!!!
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!! BUZIAKI!
 
Do góry