reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Onshea i inne sposoby na cellulit

Sowa1994

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Styczeń 2022
Postów
45
Nie wiedziałam czy dać temat do "zdrowa mama" czy "ładna mama", ale chyba cellulit nie jest problem stricte zdrowotnym, bo ma go jednak duża większość kobiet. Ale do meritum, po ciąży odchudzałam się metodą jem wszystko, ale liczę kalorie oraz pilnuję wagi. Gdy waga przestaje spadać obniżam o 100 kcal zapotrzebowanie kaloryczne i kontynuuję. Nie robiłam żadnych drakońskich diet. Schudłam dosyć sporo, ale najbardziej męczy mnie mój cellulit. Ostatnio chciałam jeszcze wdrożyć w to wszystko siłownię, ale jeszcze czytałam o różnych "sposobach na cellulit". Chciałam sobie zaplanować jakąś krótką rutynę, która mogłaby mi pomóc. Myślicie, że uda się chociaż trochę polepszyć wygląd, głównie ud i pośladków, siłownią, smarowaniem się kremem (tutaj będę miała jeszcze jedno pytanie) i rolowaniem ciała? Czy potrzebuję czegoś jeszcze? No i krem, Onshea mi się podoba, bo ma dużo składników naturalnych i chyba jest ogólnie naturalnym kremem, ale nie wiem czy będzie to dobry wybór, a nie chcę kupić za dosyć spore pieniądze czegoś co mi działać nie będzie.
 
reklama
Ja byłam na kilku zabiegach endermologii w Warszawie, powiem wam, że efekt jest na prawdę fajny, już po dwóch zabiegach widziałam efekt. Skóra jest bardziej napięta, elastyczna.
 
Zabiegi fajna sprawa, tym bardziej jak cellulit jest stopnia 3, a przy 4tym to już bez tego prawie ani rusz. Przy pierwszym i drugim wydaje mi się, że kremy dadzą sobie radę. Wpisz sobie jak rozpoznać jaki to stopień cellulitu, ale jeśli dotykanie miejsc gdzie jest ta pomarańczowa skórka nie boli to 4 stopień to nie jest
 
Do góry