reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka na dzieckiem - o kolkach, pieluchach, pielęgnacji

reklama
Kacek dość często śpi na brzuszku,więc może potówki faktycznie.... na brzuszku zawsze ma gładkiego bodziaka bez zapięć,więc podrażnienie od ciuchów raczej odpada.
 
A ja mam problem z innej beczki, Lilcia od 5 dni nie robila kupki...jestesmy na piersi. Puszcza baczki I raczej nie jest marudna. Zawsze robila co max 2 Dni dlatego sie martwie.

czy ktoras z Was miala tak ze swoim szkrabem.?
 
Lewek my raz czekaliśmy na kupę 8 dni,raz 7,6, po przyszła ładna i żółta, Młoda nie była marudna, bączki puszczała zdrowo, więc nie dawałam żadnego czopka, teraz ma średnio na 5 dni, pediatra nie wdziała nic niepokojącego, bo brzuszek mięciutki :tak:
 
gorgusia pisze:
Co do butelek- w smoczku jest dziurka do do odpowietrzania- karmiąc ona ma być na dole czy na górze?
Na początku myślałam, że musi być na górze. Ale wcale nie - jak będzie na dole, zalana płynem, to też odpowietrza i zobaczysz bąbelki :tak:. Spróbuj :-). Ja i tak się przyzwyczaiłam i zostało mi to ustawianie dziurki do góry :-p.
A "pokrzywka" (czy cokolwiek to jest) - ja bym ze 2-3 razy wykąpała w wodzie z mąką ziemniaczaną. Jak nic by nie zeszło to poszłabym do pediatry, tak żeby zerknął fachowym okiem.
 
reklama
to ja zapytam znów o coś jeszcze innego - czy Wasze dzieci charczą?
tolka z katarem walczy od dawna, ale juz gilow w nosie nie ma, tylko jej takie charczenie zostało i nos jakby zapchany. może to od suchego powietrza (nawilżacza jeszcze nie mamy)?
 
Do góry