reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad bobasem - o kolkach, pieluchach, ubiorach, cycuchach i innych :-)

Moja Nina śpi tylko na brzuchu, chyba, że śpi w wózku albo z nami. Kiedyś też się o to bałam, ale teraz, kiedy już sama się przekręca, siada i wstaje, nie martwię się ;-) Poza tym, na brzuchu śpi zdecydowanie dłużej. Ona wręcz nie znosi leżeć na wznak, od razu jest płacz i się przekręca na brzuch, tzn. teraz już siada albo próbuje uciec ;-)
 
reklama
Filip też na brzuszku lubi spać. Anetka, spokojnie, da sobie radę. A skoro się buntuje to widocznie tak jej się lepiej śpi.

Mam pytanie: gdy Wasze dzieciaczki ząbkowały to pewnie niekiedy zdarzały się biegunki. Co na to podawałyście. Filip od wczoraj ma /może jeszcze nie jest to biegunka ale "kupka" 4-5 razy na dzień dość rzadka.../ Czy mogę mu podać borówki /jagody - mam zamrożone....a jeśli coś innego - proszę o rady.
 
własnie miałam dzisiaj pisać to samo co anetka że też się martwie bo mały na brzuszku chce spać a ja się boję że się udusi:sorry::sorry: no ale jak tak przeczytałam wasze odpowiedzi to troche spokojniejsza jestem :happy2:

Agnieszka ja nic nie dawałam małemu ale jeśli chcesz to możesz sprobować tych jagód poza tym przeczytałam gdzieś w jakieś gazecie dla mam że przy ząbkowaniu nie występuje biegunka że to może mieć inne podłoże ale napewno nie ząbkowanie że to stereotyp ... więc ja już też nie wiem :confused:
 
tez cztalam ze to stereotp.ale ci lekarze co pare lat zmieniaja zdanie (jak z wprowadzaniem glutenu).wiec niewiara im :). jagod dzialają zesalająco i zwkła goowana marchewka
 
Mnie tez uspokoilyscie :-) nie moge sobie tylko poradzic z tym,ze Nina ostanio chce zasypiac tylko z cycuchem w buzi..a przy tym lezec na brzuchu :confused: wtedy to jest nerw..

Agnieszka moja malutka tez miala przez okolo tydzien przed pierwszym zabkiem luzniejsze kupki i nawet do 7 razy na dobe... nic z tym nie robilam..lekarka tez mowila zeby przeczekac bo pewnie na zabki noo i skonczyla sie biegunka a 2 dni pozniej byl juz zabek :-D
 
Aneta na początku trochę się bałam i go przekręcałam, ale latać do niego w nocy po kilka razy było męczące, bo on i tak się przekręcał zaraz z powrotem. On to sprytna bestia, buźkę ma na bok to sie nie boje.

A ile razy przez sem na czworaka klęczał w łóżeczku. :D

Aga mi tez się wydaje że te luźne kupki na ząbkowanie to mit.
 
mi mała od dwóch miesięcy śpi tylko na brzuchu... nawet w wózku się przekręca na brzuch :/ ja na to machnęłam ręką... dzieci nie powinny spać na brzuchu jak nie mają siły dźwigać główki i są maleńkie. Takie jak nasze już chyba bezproblemowo mogą...

Zocha nie miała biegunek przy ząbkowaniu. Dzisiejszej nocy przewiduję wyrżnięcie zęba numer 5 i 6 bo ma zasiniaczone aż dziąsła od górnych dwójek...
 
też mi się wydaje że kupki to mit... jeden z wielu zresztą...
Mo ja śpi na boczku raz jednym raz drugim ale zasypia na pleckach
catedra kurcze toja Zosia to idzie też jak burza z ząbami:-D:-D
 
reklama
Do góry