reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad dzieckiem - o karmieniu, kolkach, wizytach u lekarzy, pielęgnacji

reklama
Justa ja mam takie cos. Ogolnie taki niesmak w ustach suchoac w gardle i takie uczucie hmmmm "kiepskosci", tzn smieje sie rozmawiam ze starszym chodze zadowolona a w momencie gdy zaczynam karmic tak sie wlasnie kiepsko robi.
Tak.jak.mowisz to w glowie siedzi bo ja ogolnie karmic piersia nie lubie.
 
Justa nie mam takich objawów, ale akurat karmić piersią lubię, (a może raczej cieszę się że mogę) i pewnie faktycznie z nastawienia psychicznego wynikają te czy inne odczucia. Jak zaczynam karmić to momentalnie potwornie chce mi się pić, dlatego zawsze mam w pobliżu wodę, ale poza uczuciem mega pełnego cycka, który moja córcia zbawiennie opróżnia dyskomfortu nie zaobserwowałam.

Swoją drogą przykre są takie odczucia, szkoda mi Was dziewczyny, że robicie coś wbrew sobie, nie wiem czy sama bym w takiej sytuacji nie zrezygnowała.
 
Dziewczyny ja oszaleje z tym pobiwraniem moczu.. zalozylam po 4 jak kazal lekarz i twraz spr w tu kupa wszedzie;(( to juz 4 te podejscie.. tera sprobuje pozniej jej zalozyc i isc di lazienko i puscic wode- oby pomoglo;]
 
Cześć dziewczyny! :)

Mam do Was pytanie odnośnie szczepień, bo mamy iść 20.01 i mam mętlik w głowie. Nie wiem co wybrać - zastanawiałam się nad tymi skojarzonymi + rotawirusy (miły koszt 500 złotych na raz..), ale nie wiem jak inne mamy podchodzą do sprawy.
Pytałam się mojej mamy, ale ona jest nauczona starej metody - trzy szczepienia podstawowe i do następnego. Jakie opcje Wy wybieracie?
 
reklama
OlaSzy hej. Jak malutka rośnie? Jak się masz w ogóle?
Ja po długiej rozmowie ze znajomą mamy, która szczepi od 20 lat postanowiłam zaszczepić na wszystko. Na pierwszej wizycie szczepiennej będzie 6 w 1 i rotawirusy. Pneumokoki kilka tyg później (można do pół roku z tym zwlekać), a meningokoki po 1 roku życia.
 
Do góry