reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszkami

na zaropiale oczka dobry jest tez napar ze świetlika mozna kupis herbatke ziolowa polecam dwa dni stosowalm u malego i przeszlo jak reka odjal

a co do zebow jakos antek nie ma ochoty otworzyc dzioba jak mu pokazuje szczotezke kiwa glowa nie nie nic na sile musi chyba dorosnac
 
reklama
Sylwia ja mam serie Hipp rozowa i wedlug mnie jest bardzo dobra szczegolnie balsam a do bardzo suchej skory polecam do kapieli i balsam Oilatum

Ja wczoraj kupilam Selince paste Colgate od 0-2 lat ale ona jest z fluorem i nie wiem czy ja uzywac :confused: :confused:
kupilam tez selince szczoteczke do pierwszego mycia ale nie chce jej sobie dac wlozyc do buzi a moja szczotke elektryczna jak dorwie to malo co nie zje :-D a jak jej wlacze to jeszcze wieksza radosc :-D
i jak tu myc zabki :confused: :confused:

na zaropiale oczka dostalam kropelki jednorazowe homeopatyczne i byly rewelacjne , niestety nie pamietam nazwy :baffled:
 
Asia mam te kropelki homeopatyczne ale wczoraj byliśmy u lekarza i dał antybiotyk:sick:
 
dziewczyny emi jakis czas temu sie zaziebila
tearz jest ok tylko meczy ja katar nie kaszle nie kicha nuie goraczkuje tylko zatyka jej nosek czy moze byc zaszczepiona? prosze o odpowiedzi z doswiadczenia:tak:
dzis mamy druga dawke pneumokoków i nie wiem czy mi ja zaszczepia ciekawe jakie tu maja na to poglady :confused: no zobaczymy
 
A moje male przepada za szorowaniem zabkow, czasami nam sie jeszcze zapomni ale generalnie myjemy codziennie, lubi jak ja cos drapie po dziaselkach :cool2: :cool2:
 
dziewczyny emi jakis czas temu sie zaziebila
tearz jest ok tylko meczy ja katar nie kaszle nie kicha nuie goraczkuje tylko zatyka jej nosek czy moze byc zaszczepiona? prosze o odpowiedzi z doswiadczenia:tak:
dzis mamy druga dawke pneumokoków i nie wiem czy mi ja zaszczepia ciekawe jakie tu maja na to poglady :confused: no zobaczymy
z tego co mi wiadmo dziecko musi byc zdrowe zadnego kataru itd ale to lekarz zadecyduje :)
 
kasiula a szczepionka na pneumo czy meningokoki?bo chyba w ang. i irl. sa na te druga.
w polsce glosno jest teraz o pneumokokach,akcja STOP PNEUMOKOKOM a w zasadzie menginokoki sa o wiele wiele grozniejsze.rozmawialam z pediatra i zdecydowanie te drugie
a i w pl bede rozmawiala o pneumo.
tylko nie chce az tak obciazac organizmu tymi szczepiniami

a jak bedziesz na szczepieniu to powiedz ze ma katarek,lepiej powiedziec i niech lekarz zadecyduje
 
Lolcia duzo zdrowka dla Mateuszka :happy:

Kasiu mi sie tez wydaje ze to czy dziecko moze byc czy nie szczepione powinien zdecydowac lekarz.

Nie chce nikogo straszyc ale ja znam przypadek kiedy lekarz nie zbadal dokladnie ciecka i zaszczepil..... dziewczynka jest czesciowo sparalizowana :-( :no:
dlatego ja zawsze nalegam zeby dokladnie zbadali selinke
 
Hej , a ja przed chwilą miałam akcję, Marysia mi wszystko zwymiotowała co rano zjadła. A na śniadanko dałam jej rogalika maczanego w mleczku (modyfikowanym) , juz kiedys jadła ale nie zwymiotowała. Póżniej jak ją usypiałam to troszke zawsze ciągnie z piersi i troche chrupek kukurydzianych, no ale wszystko poszło. Teraz czekam co to.

Boję sie jej cokolwiek dawać, jak myslicie zupke mogę jej da jak przyjdzie jej pora obiadku?
A ona jak sie jej przypomni to "mniam, mniam" :-( :-( :-( .
Trzymajcie kciuki, mam nadzieje ze to nie wirus zoładkowy , ale kiedyś i na nas przyjdzie czas i nas dopadnie.....
 
reklama
Lolo lubi myc zabki dolne, z gornymi tez mamy problem;) My uzywaly pasty ELMEX dla dzieciaczkow

Kasiula, ja tez mysle ze lekarz zdecyduje o szczepieniu, ale raczej nie powinno sie podawac szczepionki jak dzidzia jest przeziebiona

iwka31, buziaczki dla Marysi, mam nadzieje ze ty tylko jednodniowy wybryk organizmu, podaj jej np.lacidofil i niech mala duzo pije, woda/herbatka. Mysle ze zupke tez mozesz jeje podac ale jakas lekka tylu rosolek, buzka
 
Do góry