reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opinie o Next2Me Forever

asienka:)

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Czerwiec 2009
Postów
711
Miasto
Katowice
Hejaa Mamusie 😊
Dziewczyny, mam dostawkę Next2Me Magic Evo.
Serio, jestem tak zadowolona z tej dostawki, pomogła nam w każdym aspekcie po porodzie i w trakcie rozwoju małej, jak dla mnie same ochy i achy nad tym łózeczkiem. Niestety powoli nadchodzi czas, że będziemy musieli się z nim pożegnać 🥹
I tutaj pytanie do Was, bo zastanawiam się nad Next2Me Forever co sądzicie o tym łóżeczku, jak dlugo użytkowały je Wasze dzieci? Jesteście zadowolone???
Bo chodzi mi bardzo po głowie, mam kupione drewniane łóżeczko, ale zawsze można podmienić puki jeszcze nie rozłożone 😅
Dziękuję za każdą odpowiedź 😊
 
reklama
Hejaa Mamusie 😊
Dziewczyny, mam dostawkę Next2Me Magic Evo.
Serio, jestem tak zadowolona z tej dostawki, pomogła nam w każdym aspekcie po porodzie i w trakcie rozwoju małej, jak dla mnie same ochy i achy nad tym łózeczkiem. Niestety powoli nadchodzi czas, że będziemy musieli się z nim pożegnać 🥹
I tutaj pytanie do Was, bo zastanawiam się nad Next2Me Forever co sądzicie o tym łóżeczku, jak dlugo użytkowały je Wasze dzieci? Jesteście zadowolone???
Bo chodzi mi bardzo po głowie, mam kupione drewniane łóżeczko, ale zawsze można podmienić puki jeszcze nie rozłożone 😅
Dziękuję za każdą odpowiedź 😊
Hej! Ja się też długo zastanawiałam, ale zdecydowaliśmy się na nie i nie żałuję, bo bardzo nam ono pomogło, łatwiej było w nim uśpić synka czy to na noc, czy na drzemkę. Syn do dziś z niego korzysta a niedługo będzie miał 2 latka i nie należy do najmniejszych dzieci 😀 więc wystarczy na długo
20231218_234430.jpg

Nam zależało mocno na łóżeczku, które będzie mobilne i łatwe do utrzmania w czystości, a tutaj można prać materiał w pralce 🙂 no i warto pamiętać, że jest ta regulacja wysokości i dziecko moze np mieć głowę troszkę wyżej ułożoną, nas to ratuje przy wszelkich katarach itp
 
Hej! Ja się też długo zastanawiałam, ale zdecydowaliśmy się na nie i nie żałuję, bo bardzo nam ono pomogło, łatwiej było w nim uśpić synka czy to na noc, czy na drzemkę. Syn do dziś z niego korzysta a niedługo będzie miał 2 latka i nie należy do najmniejszych dzieci 😀 więc wystarczy na długo Zobacz załącznik 1596254
Nam zależało mocno na łóżeczku, które będzie mobilne i łatwe do utrzmania w czystości, a tutaj można prać materiał w pralce 🙂 no i warto pamiętać, że jest ta regulacja wysokości i dziecko moze np mieć głowę troszkę wyżej ułożoną, nas to ratuje przy wszelkich katarach itp
Dzięki za odpowiedź!
Noo u nas mala bardzo ulewa a ma już 6 miesięcy, pediatra powiedziała, że to jakiś rodzaj alergii, ale czekamy aż się spionizuje 🤔
W dostawce też mam pod kątem, więc jest Forever na plus.
I widzę na zdjęciu, że pod łóżeczkiem różne skarby, to też jest dobre, każdy schowek się przyda 😅
 
Dzięki za odpowiedź!
Noo u nas mala bardzo ulewa a ma już 6 miesięcy, pediatra powiedziała, że to jakiś rodzaj alergii, ale czekamy aż się spionizuje 🤔
W dostawce też mam pod kątem, więc jest Forever na plus.
I widzę na zdjęciu, że pod łóżeczkiem różne skarby, to też jest dobre, każdy schowek się przyda 😅
oj tak, u nas każdy nawet najmniejszy kawałek przestrzeni sie wykorzystuje 😆
 
Dzięki za odpowiedź!
Noo u nas mala bardzo ulewa a ma już 6 miesięcy, pediatra powiedziała, że to jakiś rodzaj alergii, ale czekamy aż się spionizuje 🤔
W dostawce też mam pod kątem, więc jest Forever na plus.
I widzę na zdjęciu, że pod łóżeczkiem różne skarby, to też jest dobre, każdy schowek się przyda 😅
przy ulewaniu dziecko powinno mieć główkę wyżej i nam w sumie laryngolog zalecił Podstawienie pod nogi łóżeczka jakiejś deski, nie zalecał znowu żadnych poduszek typu klin, zwłaszcza u malutkich dzieciaczków. Laryngolog z tego względu, że mała miała zapalenie ucha a ono od ciągłego refluksu, który każdy lekarz bagatelizował, bo dzieci do pół roku tak mają.
 
My równiez polecamy Chicco Next2 Me Forever. U nas od pierwszych chwil synka nam towarzyszyło. To takie must have wyprawki dla niemowlaka, dwulatka i czterolatka. Zawsze dziecko jest w zasięgu wzroku i bliskości 🙂 Łóżeczko było i jest dla nas ogromnym ułatwieniem nie tylko od pierwszych dni po porodzie. Bardzo ważna kwestią na którą zwróciłam uwagę kupując łóżeczko było bezpieczeństwo! Bardzo się bałam, że przy klasycznym drewnianym łóżeczku mój syn będzie uderzać o szczebelki łóżeczka. Przy tym łóżeczku wogole się o to nie martwię 🙂 dodatkowo ważna też była dla mnie wielostopniowa regulacja wysokości. Łozeczko Forever możesz dopasować nie tylko do wysokości swojego łozka...to łozeczko ma aż 11 regulacji. Dla mnie duży plus. Jak koleżanka wspominała możesz łóżeczko również pochylić pod odpowiednim kątem. Funkcja ta świetnie się sprawdza, gdy dziecko jest tuż po jedzeniu. Lub np. ma katar. W te wakacje Next 2 me było z nami na wakacjach 💪 dla nas na pewno posłuży na długo.
 

Załączniki

  • inbound6196665323153365254.jpg
    inbound6196665323153365254.jpg
    156,6 KB · Wyświetleń: 35
  • inbound4715554639909910651.jpg
    inbound4715554639909910651.jpg
    163,3 KB · Wyświetleń: 39
Ostatnia edycja:
przy ulewaniu dziecko powinno mieć główkę wyżej i nam w sumie laryngolog zalecił Podstawienie pod nogi łóżeczka jakiejś deski, nie zalecał znowu żadnych poduszek typu klin, zwłaszcza u malutkich dzieciaczków. Laryngolog z tego względu, że mała miała zapalenie ucha a ono od ciągłego refluksu, który każdy lekarz bagatelizował, bo dzieci do pół roku tak mają.
Dziękuję za odpowiedź ☺️
Czekam, aż małej przejdzie te ulewanie... u Was masakra, zapalenie ucha u takiego maluszka 😟
 
reklama
Dziękuję za odpowiedź ☺️
Czekam, aż małej przejdzie te ulewanie... u Was masakra, zapalenie ucha u takiego maluszka 😟
szczerze? Mała gorzej przechodziła katar, kaszel, zaczęła się dusić od zapalenia krtani, gorączka 1 dzień, tylko dziwnie zachowywała się z główką, do tego zaczęła robić się wrażliwa na dźwięki np motoru, stuknięcia czegoś. W szpitalu zajmowali się jej nieżytem nosa, a ja cały czas nalegałam, że coś nie tak z uchem, nic nie widzieli, dopiero starszy lekarz, któremu bałam się podać dziecka (tak wiekowy :)) zauważył, że ma ostre zapalenia ucha i wg niego aż niemożliwe, że mała nie była płaczliwa, nie gorączkowała wysoko. Potem wizyta kontrolna u laryngologa, to on z kolei ocenił że te jej zapalenie nadal jest bardzo ostre i że to od refluksu. Wprowadziliśmy dietę, zwracanie uwagę na ilości i wielkość posilku, początkowo syrop, i od tego epizodu zero śladu po zapaleniu ucha. Tez znowu dziwne bo wszyscy straszyli że ono lubi wracać , więc wydaje się że rzeczywiście od refluksu u nas, a ulewać to ona bardzo długo się ulewała,po urodzeniu dławiła się, aż raz była sina, a potem kilka miesięcy strachu czy nie zadlawi sie w nocy kiedy nie będę slyszała
 
Do góry