reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
dziewczyny, co do tych tabletek, to myślę, że warto też podpytać ginekologa - bo może wiedzieć jak to wpływa i czy w ogóle wpływa na ciążę. rodzinni czasem nie wiedzą.
 
Hej, chyba wątek ożył :tak:

Karla kojarzę cię ze staraczek :)
Ja przez święta się zapuscilam, poza tym stresu dużo i zagryzam go czym popadnie, już mam 90 na wadze :sad: chyba mam cykl bezowulacyjny, postanowiłam że robię przerwę w staraniach i robię komplet badan + zdrową dietę. Chciałabym jednak zacząć ciążę z niższa waga. Co prawda niska nie jestem i aż tak po mnie wagi nie widać, ale zaczynam się źle czuć sama ze sobą.
Do tego atakuje mnie przygnębienie...

Co do leków to ja bym pytała lekarza. Sama miałam niezłą zagwózdke czy mogę się starać jeśli mąż jest przeziebiony i bierze leki typu Vick. To raczej nie szkodzi, ale niezły zamęt w głowie miałam. Natomiast silne leki chyba trzeba zmienić. Ja w ciąży miałam nadciśnienie - brałam Dophegyt (chyba tak się lek nazywa).
 
beata31 -> ja ci moją wagę oddam bardzo chętnie... wiecie co ja sie źle nie czuje, do tej pory starałam sie dobrze odżywiać a teraz to najchętniej zjadłabym konia z kopytami :p
 
Dobry! :)
Jak tam dziewczyny? U mnie dzis cudnie... Pogoda jak z bajki - snieg, delikatny mrozik i piekne slonce. Najchetniej bym wcale w domu nie siedziala. Ale juz bylam z psem na spacerze w lesie, a pozniej z kolezanka polazilam troche z jej malenka coreczka.
 
Dzien dobry!

gosianati ja w pierwszych miesiacach tez mialam straszny apetyt, zjadalam obiad i szlam po druga taka sama porcje ale najwazniejsze zebys jadla rozsadnie i omijala zakazane produkty ( ja zjadalam podwojny obiad ale to byla kasza, losos pieczony i np fasolka szparagowa ) wiec jakos nie przytylam
 
reklama
Do góry