reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Przykro mi Marcia:(
Pomodlę się.


Akeake, masz kolkę po ogórku?? Ja nie miałam kolki od paru miesięcy, dzisiaj zjadłam dużą pizze, całą tabliczkę czekolady, mleczko czekoladowe, kinder maxi i póki co kolki brak:)

Dziewczyny, moja waga osiągła największą liczbę w moim życiu, ważę już ponad 100 kg, po porodzie ważyłam 93 kg, a jakieś 10 przybrałam już "po po" porodzie. Cola, cipsy, wafelki, czekolada, nie wiem jak się tego pozbyc:( Nie wiem nawet jak przestac:(

Pozdrowienia znad morza:)
 
Ainhoa, tak podejrzewam ze po ogorku, bo ostatnio tez chyba po nim mialam, choc tego dnia zjadlam sporo innych zlych rzeczy i lyczek alko byl itd,wiec chyba wszystko razem. A byla to najdziwniejsza kolka w zyciu, bo przychodzil bol tak na 15-30 min,mijal, potem znowu,i tak kilka razy,a wczesniej to zawsze non stop pare godzin trzymal. Fajnie ze nie masz kolek, ja juz jestem przerazona,bo w tym miesiacu mialam juz druga :( Wiec musze isc po nowe skierowanie i ciachu ciach.

Niestety nie mam dobrej rady jak przestac podjadac :( Mi bardzo pomogl stres slubny,kiedy nic nam sie jesc nie chcialo i skurczyly sie chyba zoladki,bo teraz jem przynajmniej o polowe mniej i staram sie nie jesc wlasnie slodyczy itd,co nie znaczy ze sie katuje, pewnie ze czasem costam slodkiego i niezdrowego wpadnie ;)

Dzis na wadze 91,8 wiec najmniej od... wieelu lat :) Jestem mega szczesliwa, bo nawet sama nie wiem jak to ucieklo, a w styczniu juz bylam ledwo pod 100. Oby tak dalej, na razie najwieksza roznice widze po nogach, uda mi musialy schudnac bo mi sie juz prawie nie obcieraja jak chodze bez legginsow :D Tylko z brzucha nic nie schodzi,chyba musze brzuszki jakies zaczac...

Jak pogoda nad morzem?:) Bo my sie wybieramy 4.06 i sie boje ze bedzie ziimno
 
reklama
Ainhoa, mamy ten sam problem. Pociesze Cie, ze ja mam wiekszy - obcielam miche, wlaczylam jakis ruch (niewielki bo kondycja umarla dawno temu) a waga stoi i podejrzewam paskudnie ze to juz zwolniony metabolizm. Kwestia wieku jakby. Bierz sie za to bo im mlodsza jestes, tym latwiej.
 
Do góry