reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ainhoa, hm, no to teraz juz sama nie wiem, a ten "okres" to mialas taki normalny obfity itd,czy plamienie? Bo ja mialam 3 dni plamienia rozowego, potem 2 dni mocnego krwawienia jak zwykle,i potem znowu ledwo co. Gdyby nie brac pod uwage tego krwawienia to teraz by bylo jakies 5 tygodni od wczeniejszego okresu. Wkuurza mnie to,bo sie nakrecam jak jakas idiotka,ale cos mi tu naprawde nie pasuje bo po @ zawsze jestem kochana i do rany przyloz a teraz nie mozna ze mna wytrzymac. No nic,dzieki za odpowiedz ;)

Moze po prostu jestem przeziebiona czy cos i tempka nie spada
 
reklama
Sukkub, a mozesz podeslac ten sposob,choc z tego co czytalam takie sposoby dzialaja na male kamienie, a moje sa 2cm gigantami ;)) o ile jeszcze nie urosly od stycznia.
 
Cześć dziewczyny!

Sukkub - witaj:) I serdecznie gratuluję :*
Ainhoa - no musisz ewidentnie powiedzieć Stop! i nie podjadać.. bo niestety - nie ma innej rady...
Akeake - oj dziołcha, bo Twój szanowny małż stwierdzi, że jednak po ślubie to się wszystko zmienia na gorsze;p Zepnij pośladki, uśmiech na twarz i trzeba być ciągle dobrej myśli!! Trzymam kciukii tulę mocnooo!

Zaglądam codziennie, ale ostatnie dni były dla mnie bardzooo ciężkie..
Badanie w Poradni Genetycznej wykazało BRAK Zespołu Taśm Owodni, więc byłam przeeeeee szczęśliwa! Za 3 tyg mam wrócić na kontrolę i dokładnie sprawdzą serduszko - bo najlepiej po 20 tyg. Teraz dzięki mojemu tłuszczykowi, Pani miała "trudne warunki" do badania ;) Cóż ;p:-D

A wczoraj byłam na wizycie u swojego ginekologa i niestety tu już gorzej.. moja szyjka niestety coraz gorzej...:-(
mega się pogorszyła. A ja ciągle praktycznie leżałam i nic to nie dało.... Zrobił mi się lejek , bo mam wewnętrzne rozwarcie
Lekarz od razu w gabinecie założył mi pessar. Za dwa tygodnie mam kontrolę i głęboko wierzę, że krążek da radę i utrzyma mojego dzieciaczka jeszcze co najmniej do połowy września;) Bo termin mamy na 15 październik ;) Więc ma czas!
A poza tym, to będzie SYN ;):-)

Więc dzisiaj już emocje opadły, głowa do góry i wiem, że będzie ok!

buziaki dla Was!
 
sukkub witaj! ale masz piękny erotyczny nick! ostatnio zetknęłam się na ten termin w jednej z książek. Pewnie ta co polecasz jest ostra ? ;) sądzę że by mnie zaciekawiła :)
 
pietrucha, gratuluje synka!! :)) super ze badanie genetyczne ok, a szyjka da rade! trzymam kciuki. i postaram sie meza nie wykanczac :p ale on juz przyzwyczajony, wiedzial co bierze :D a serio to mam jakies takie rozchwianie teraz,ale wiem dlaczego, mam tak co roku w maju i czerwcu juz od 4 lat wiec byle przetrwac ten czas i juz.

uciekam spac,papa
 
Czesc dziewczyny!


ja juz po ceremonii pogrzebowej , dzieki za wsparcie . Jakos sie trzymam wiecie ja juz czulam ze to bedzie koniec i przygotowalam sie na to. Najwazniejsze ze bylam przy niej i zmarla w moich ramionach. Zycie toczy sie dalej i niby czas leczy rany.....


) ja chyba odpuszcze kilka cykli, musze teraz odpoczac tak mysle ze moze wyjade na wakacje takie prawdziwe zeby naladowac akumulatory i o niczym nie myslec

witam nowa kolezanke :-)

pietrucha gratuluje synusia a szyjka da rade zobaczysz wszystko bedzie dobrze.

akeake gratuluje wagi u mnie na wadze 91 kg wiec tez fajnie i przykro mi z powodu tych twoich napadow

Ainhoa kochana bierz sie w garsc i omijaj sklep tesciowej :-) a tak serio to ja mam ten sam problem jesli chodzi o powstrzymanie sie od jedzenia slodyczy i fast foodow i u mnie jest tak ze nawet kostki czekolady nie moge zjesc bo to dziala jak mechanizm u alkoholika wystarczy kropla zeby zucic sie w nalog.
 
Nadalka, oj no xxl, nie mówię że jestem wielorybem jak rok temu, ale xxl jeszcze zdarza mi się nosić, z resztą jak zobaczyłam ostatnie zdjęcia to stwierdziłam że albo nadal ze mną źle, albo bardzo niekorzystnie się ubrałam, bo czasem lepiej w lusterku wyglądam :) No i zgadzam się z Tobą z tym, że ludzie poprostu szukają wymówek bo nie potrafią nad sobą zapanować. Sama czasem też to robie :p ale tak naprawdę poddaje się łakociom jak brak mi motywacji, do bycia grubym da się przyzwyczaić, a wizja siebie szczupłej jest bardzo odległa i to takie zakęte koło. No... ja ze słodyczy nie mam zamiaru rezygnować, ale teraz kombinuje i racze się jakimiś wynalazkami ze stewią, np, teraz właśnie raczę się stewiowym kakałkiem na chudym mleku:) Bardzo za to irytuję się jak widzę w tv jak ludzie poddają się operacji zmniejszenia żołądka. Fajna sprawa, ale tak naprawdę Ci ludzie gdyby się zawzieli to i bez operacji daliby radę...wzystko siedzi w głowie. Ty jesteś najlepszym przykładem tego:)

Ainhoa piękna ta Twoja Zuzia, zwłaszcza na 2 zdjęciu bardzo mi się podoba. Ile udało mi się schudnąć.. hmm sporo. Waga maksymana ciążowa 106, obecnie 71. Tak bardziej szczegółowo to 18kg ciążowych i 17 przedciążowych. No i od 3 dni jestem na bardziej ścisłej diecie (wcześniej zdrowe jedzonko głównie, ale z wpadkami, teraz nadal zdrowo ale kontroluje węgle i kolacje, nie szaleje mocno bo nadal karmie piersią), bo już mam dość naprawdę tej 7 z przodu, długo waga mi stoi w okolicach 73-71, muszę ją pogonić trochę puki niezafasolkowałam:) Życzę powodzenia w gubieniu kg, bo naprawdę jedzenie nie jest warte tych problemów jakie niesie nadwaga.

Sukkub, gratuluje serduszka:)

akeake, testuj, bo nie wiem czy już gratulować:)

pietrucha, gratuluje syncia:) macie już imię wybrane? na pewno będzie dobrze, czas do września szybko zleci i zaraz będziesz tulić go w ramionach:)

Kurde, bolą mnie od kilku dni plecy, tzn. cześć ledzwiowa, wiem że to od małej ale nijak nie da się jej nie nosić.. boje się troche co będzie jakbym zaciążyła... pewnie lepiej jakbym z tym zaczekała aż mała zacznie chodzić....
 
Sukkub, ja mam małe kamienie, a co to za sposób??
Nick to imię jednej z bohaterek serialu hiszpańskiego El Barco:)
Pietrucha, gratuluję synka. Teraz jestem nad morzem i tu już zauważyłam, że przytyłam, bo dzisiaj zaczeła byc mi kurtka obcisła, a w sobotę nie była... Jak przyjadę z nad morza muszę wziąc się za siebie...
Akeake, normalny miałam. A test zrobiłam dwa tygodnie później po rewolucjach żołądkowych w pracy...

Teraz napalam się na rowerek trzykołowy dla Zuzi:D
Sprzedam rowerek trzykołowy dla dziewczynki - Sprzedam Używane Rzeczy na Sprzedaż na Gumtree Wielkopolskie / Poznań
Dokładnie taki, jak jeszcze będzie to powiem mojemu, żeby go kupił, bo oglądam już te rowerki od czasu jak sąsiadka roczna już w nim jeździła:D

Dobranoc!!
 
reklama
SUKKUB witaj! Gratulacje! PIETRUCHA, mowilam ze gosc ma omamy i te tasmy to mial... przez okulary niedoczyszczone. AINCHOA, niestety mam podobnie - wczoraj wieczorem, lezac w lozku ciezko kombinowalam w kieunku kokosowej princessy lezacej w salonie. Nie dalam sie, ale ciezko bylo. :D W domu zawsze cos slodkiego jest, wiec ciezko, ale nie moge przeciez wywalic wszystkiego co slodkie i nie dawac dziecku bo ja chce schudnac. Walcze dalej z ogrodkiem - posadzone sa juz wszystkie 3 drzewka jakie byly w planie, kolekcja fuksji liczy sobie 17 odmian i jeszcze kilka chce kupic. Mam zorganizowane przedszkole dla ukorzenionych juz fuksiolkow i zlobek w ktorym sie ukorzeniaja maluszki. Aktualnie jeden - Blacky, ktorego niechcacy urwalam wezem podczas podlewania. Mam nadzieje ze mu sie uda, choc strasznie malutki jest.
 
Do góry