reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

cześć dziewczyny.
Staram się na bieżąco śledzić nasze forum, ale jakoś nie bardzo jest co pisać, bo nuda. Parę kilo spadło chyba z nerwów i stresu, który nie opuszcza mnie od kilku tygodni. Ale szału nie ma jeszcze:) młoda mi się przeziębiła, nie mówiąc, że ospa dalej się trzyma w postaci nieciekawych strupów..
Akeake niestety Kłaczek ma rację, różowo to jest tylko w filmach...
 
reklama
Czesc dziewczyny!

wszystkiego najleprzego wszystkim mamusiom !

ja dzisiaj jade na msze a potem do swojej mamusi ...

akeake nawet nie mysl o tym zeby nas opuszczac my tu jestesmy jak jedna wielka rodzina mimo ze w realu sie nie znamy ale to powoduje ze jestesmy w stanie rozmawiac o wszystkim i to jest fajne!

sukkub to twoj blog kulinarny? Co bys polecila?
 
Dzieki Dziewczyny :* Wiem ze zycie nie jest rozowe, i inni maja gorzej itd itp. Ale mam teraz tak wredny czas ze juz mi szajba wali -_- Do tego co chwile nowy problem, hitem tyogdnia było rozwalenie się w aucie wszystkiego co tylko mogło, w związku z czym wyjazd nad morze prawdopodobnie przepadnie, bo w kilka dni tego mozemy nie naprawic, a wolnych terminow pozniej juz nie ma, a zaliczka wplacona wiec bedziemy 200 zl do tylu. Choc staram sie myslec pozytywnie bo ten wyjazd jest nam cholernie potrzebny i moze jakims cudem sie auto naprawi. Do tego do pewna wnerwiajaca osoba ktorej nie chce znac sie przypierdziela do mojego męża zeby jej laptopa naprawil,i niewazne,ze po roku nie odzywania sie nawet nie zapytala co u nas slychac,tylko od razu dupe swoimi problemami zawraca, a moj niestety totalnie nieasertywny mąż od razu sie zgadza itd. Ale po awanturze i wyjasnieniu mu, co mnie boli, i ze przeciez wie ze tej osoby nienawidze, obiecal ze nie bedzie odbieral od niej telefonow. Zobaczymy,heh. Juz pomijam to, ze staramy sie rok i dupa, nie zanosi sie na zmiany, wkurza mnie to juz troche bo juz tyle miesiacy biore leki a owu jak nie bylo tak nie ma. Poza tym zęby nam sie posypały i zanosi się na dwie kanałówki a skad na to kase brac jak oboje jestesmy bez pracy,wrr. Ale to wszystko nic w porownaniu z bolem ktory wraca zawsze o tej porze roku od 4 lat, czuje sie jakby to bylo wczoraj, i negatywne testy akurat teraz dobijaja podwojnie. Chodzi mi po glowie ostatnio mysl, ze chcialabym sobie wytatuowac date dnia kiedy poronilam,bo traktuje to jak date smieci mojego dziecka, bo od lat mnie meczy to,ze nic po nim nie mam, zadnej dokumentacji,zdjecia usg,nic. Jedynie zapalam swieczke dla niego na grobie synka mojego meza z poprzedniego zwiazku, ale chcialabym miec cos "swojego". Eh,takie glupie pomysly mam. No i sie wygadalam, dzieki ze moglam :*

Sukkub, super blog! Ale masz talent do gotowania, juz mi pare przepisow wpadlo w oko :D
 
Cześć! Wszystkim mamusiom sto latek!

Sukkub, ja prdl, ja uwielbiam blogi kulinarne <3 Mogę oglądać oglądać oglądać ;D
Jak skończę dietę i zacznę wprowadzać do menu makaron, ryż i ziemniaki to też chyba sobie stworzę takiego :D

Kilka dni temu dopadły mnie dolegliwości wątrobowe - tak sądzę chociaż nie jestem pewna do końca. Biorę tabletki i już chyba się wszystko normuje.
Mam problem z polipami nosowymi, dzisiaj nad ranem jak nie mogłam spać to zadecydowałam że idę to zrobić w lipcu, a miałam zamiar w listopadzie. W końcu będę miała to z głowy, czeka mnie szpital 3 dni :/
 
SUKKUB, nie lubie Ciebie! Normalnie Cie nie lubie i Twojego bloga tez nie lubie - fajnie gotujesz a mnie od samego patrzenia dupa rosnie. :D AKEAKE, zdarza sie okres dola, niestety, daty przypominaja nam bol. Ja tez nie mam pamiatek, poza testem w dwiema kreskami nic nie mialam, test wyrzucilam. 3 razy powinnam je moze zostawic, ale jakos... Moze tak jest lepiej - zachowac w sercu,w pamieci, nie nosic bolu na wierzchu, nie malowac nim twarzy, nie nadawac mu postaci... On i tak jest.
 
sukkub - A ja nie mam namiarów na bloga:( Jak to tak? Bardzo proszę mi podać:)
Również uwielbiam siedzieć przy garach:) Coś mi tam wychodzi, nie jest źle;)
akeake - w takiej decyzji Ci nie pomogę.. również straciliśmy naszego maluszka, zaraz będzie rok. Ale pozostawiam to w swoim sercu..tyle mi wystarczy. Za dużo bólu to kosztuje.
nadalka - dobrze było by zrobić coś z tymi polipami - im wcześniej tym lepiej!

Jak Wam mija dzień dziewczynki?
Ja dzisiaj leżakuję, wczoraj miałam gości więc dzisiaj musimy odpoczywać.
Krążka nie czuję, macica się nie stawia - tak przynajmniej mi się wydaje. Oby było dobrze.

Buziakii dla Was! I wszystkiego dobrego dla mamusiek - teraźniejszych i przyszłych:*
 
no trzeba trzeba, męczę się z nimi już 6 lat, krople dawały radę ale ostatnio się pogorszyło i większość dnia chodzę z zatkanym nosem.
 
reklama
Pragnę się poskarżyć, że moja córcia nie złożyła mi wczoraj życzeń:((

Nadalka, czy mi się wydaje czy Twój cel się posunął o 2%??:D
Akeake, ja mam dwa zdjęcie swojego aniołka, jedno z początku ciąży, a drugie już niestety z napisem FHR(-)...Prócz suwaczka pod postem nie pamiętam o tym, może dlatego, że było to 5 lat temu, z innym partnerem i byłam wtedy jeszcze młodsza..


Właśnie pakuje Zuzki ciuszki do wysyłki,bo sprzedałam na allegro. Obecnie Zuzka od jakiś 4 miesięcy nosi rozmiar 86 i póki co jeszcze z niego nie wyrasta, może tak zostanie chociaż do roczku:))Aaa, Zuzka od urodzenia lekko zezuje lewym okiem, nie stale tylko pare razy na godzinę, pediatra stwierdził, że do roku jeszcze może, więc nigdzie się nie zgłaszamy...
 
Ostatnia edycja:
Do góry