reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Hej dziewczyny...
Wpadlam na chwilke tylko,od czwartku leze w szpitalu,okazalo sie,ze wypada mi pecherz plodowy:(sciagneli mi krazek,bo sie przesunal i podraznial juz tylko wszystko...czekam na wyniki wymazu,maja byc do 6dni,jak beda ok to od razu na stol operacyjny i beda wpychac pecherz i mnie zaszywac....oby sie udalo!teraz sprawdzaja czy nie wyciekaja mi wody plodowe,leze pod kroplowka,bo skurcze sie pojawily...leze 24h z uniesionymi nogami i nie wolno mi w ogole wstawac,nawet na siku...jest ciezko,bo mam mega zgage do tego,bo jednak jem na lezaco i niestety:(wiec nie jem praktycznie nic,bo pozniej mnie meczy i wymiotuje:((Prosze trzymajcie kciuki za mnie i mojego synka,kto moze niech zmowi za nas zdrowaske....jeszcze chociaz dwa miesiace,zeby maly byl w brzuszku i juz bedzie spokojnie...
Trzymajcie sie...
 
reklama
Pietrucha Będzie dobrze, musi być, choćbyś miała leżeć cały czas dacie radę. Trzymaj się i nie łam się !!! Będzie dobrze i tylko tak myśl :*

Hej Wam,

ja jutro z Julką jadę na pogrzeb mojej babci, niestety w piątek zmarła. Pocieszam się tym, że jej już jest lepiej i odeszła spokojnie, bez męczarni. Odsuwam znowu od siebie te wydarzenia, ale ciężej z każdym dniem, bo coraz bardziej to do mnie dochodzi :( Poza tym kuzyn spadł z drzewa i miał krwiaki w mózgu, ogólnie dziura w czaszce, operacja itp itd... Ogólnie dobija mnie sytuacja domowa, niby staram się trzymać w kupie, ale noce mam nieprzespane :/ Z Julką ok, wprowadzamy gluten- jak na razie ok, obiadki wcina, aż jej się uszy trzęsą ;)

Trzymajcie się :)
 
Czesc dziewczyny

Pietrucha trzymaj sie pomodle sie za was dasz rade dla dzidzi jestesmy w stanie zniesc wszystko.

Indziorka wyrazy wspolczucia z powodu babci ....
 
Pietrucha trzymaj sie!! Wszystko bedzie dobrze,wierze w to:**

Indziorka, przykro mi z powodu babci :(

My dojechalismy do Jastrzebiej i odpoczywamy. Poza tym to mam jakies dziwne przeczucia, ale okaze sie czy @ przyjdzie.
 
pietrucha, po weekendzie pewnie bedziesz miala wyniki tych badan, mam nadzieje ze wyjda dobre i beda mogli Ci zrobic ta operacje zeby dzidzia miala sie lepiej :* Mysle ciagle o Tobie i trzymam kciuki.

marcia, jak tam u Ciebie,starasz sie czy na razie odpusciliscie? Pewnie nie masz jeszcze do tego glowy. Ale wierze ze doczekasz sie swojej fasolki :)

żabila, dzieki! a u Ciebie juz niedlugo finisz :) jak tam przygotowania,juz wyprawka gotowa?:)

My jutro wracamy do domu, fajnie bylo,ale w sumie sie ciesze bo juz tesknie do kotka i fatalnie sie czuje wiec troche mnie meczy pobyt tutaj i jutrzejsze pewnie 10 godzin w drodze. Ale jakos damy rade.

o, Ania, hej :) co tam u ciebie?

Poza tym nie wiem co jest,od paru dni mam stan podgoraczkowy,tzn tak 36,9 37 pod pacha i kreci mi sie w glowie. Ale nie czuje sie jakos przeziebiona czy cos. Myslalam ze moze od zeba,ale to bym miala juz wczesniej tak raczej a nie od kilku dni. Oczywiscie sie glupio nakrecam..

Milego wieczoru!
 
reklama
akeake no niedlugo finisz :) a przygotowania w ciemnym lesie. Jakoś nie umiem sie zmotywować żeby coś naszykować a leżące l4 tez mi tego nie ułatwia. Oby jutro lekarz już nie kazał leżeć bo zwariuje :( I właśnie korzystając jutro z wizyty u lekarza może na jakieś malutkie zakupy się z mężem wybierzemy żeby coś już było oprócz ubranek bo tych to mam akurat sporo :)


A co do twojej temperatury to kurcze nie wiem. Wiadomo, że w głowie od razu się nadzieja odzywa i oby to było to a puki co to zrób sobie herbatę z cytryną i miodem i sokiem z malin tak na wszelki wypadek żeby cie żadne choróbsko nie dopadło :)
 
Do góry