reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pakiet medyczny dla przedszkolaka warto?

darinkanowa

Początkująca w BB
Dołączył(a)
4 Wrzesień 2017
Postów
15
Hej, mam takie pytanie - nie mam w pracy Lux Medu, ale miałam w ciąży i bardzo się przydawał a teraz zastanawiam się, czy nie wykupić pakietu dla mojego przedszkolaka. Mają taki pakiet, który nazywa się Morelka - akurat mój syn by się łapał bo ma 2 latka. W tym pakiecie są wizyty u pediatry ale także u specjalistów bez czekania w kolejkach a młody ma AZS i terminy na NFZ do alergologa sa po 2-3 miesiące i do dermatologa to samo... Poza tym są tam też szczepienia ochronne i przegląd stomatologiczny. Co myślicie? Kupować? Nie kupować? Korzystacie z Lux Medu czy leczycie dzieciaki na NFZ?
 
reklama
Nie korzystam.
Ale jeśli masz problem z dostaniem się do lekarzy specjalistów, a tam nie będziesz czekać w kolejkach, to warto rozważyć ich propozycję.
 
Hej, mam takie pytanie - nie mam w pracy Lux Medu, ale miałam w ciąży i bardzo się przydawał a teraz zastanawiam się, czy nie wykupić pakietu dla mojego przedszkolaka. Mają taki pakiet, który nazywa się Morelka - akurat mój syn by się łapał bo ma 2 latka. W tym pakiecie są wizyty u pediatry ale także u specjalistów bez czekania w kolejkach a młody ma AZS i terminy na NFZ do alergologa sa po 2-3 miesiące i do dermatologa to samo... Poza tym są tam też szczepienia ochronne i przegląd stomatologiczny. Co myślicie? Kupować? Nie kupować? Korzystacie z Lux Medu czy leczycie dzieciaki na NFZ?
Brzmi jak reklama.
 
Do góry