reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paplanina

łiiii!!!!!a ja 15.06 skończyłam 26!!!!ale staro się czuje!!!! jeszcze pracuję z młodym kolegą i on ma tak inne życie, inne problemy....jak tak z nim gadam to przypominaja mi się stare czasy.....ech...
ps. Cynamonka wszystkiego naj...!!!
 
reklama
Cynamonka i Anii, 100 lat życzę Wam!!! Spełnienia marzeń i dużo zdrowia i seksapilu, który przyćmi babki wokół Was:tak:
Ja myślę, że dla nas, kobiet 30-40 to najpiękniejszy i najseksowniejszy okres w życiu. Jesteśmy dojrzałe a jednocześnie piękne i wiemy czego chcemy od życia:-)
Szkoda tylko, że brzuchol mi po tej ciąży pozostał, bo się mnie pytają, czy znów nie jestem cieżarówka ;) Chyba muszę zajść, by poprawić sobie samopoczucie:-D
 
No to i ja złoże spóźnione życzonka dla Anii i Cynamonki! Jako trzydziestolatka uważam że kobieta jest jak dobre wino... :-)
 
To ja choć spóźnione, ale wg starszeństwa ;-) Bodzinko, Aniii, Cynamonka 100 lat w zdrowiu, szczęściu i pomyślności. Cynamonko, Megusku ja też w tym roku dołączam do ekskluzywnego ;-):laugh2: grona "trzydziestek". Dobrze mi z tą myślą, bo bilans życiowy jak na razie pozytywny. No i ten wybuch hormonów, seksapilu i energii życiowej :laugh2: - już nie mogę się doczekać.
 
reklama
Także dołączam sie do spóźnionych życzeń i życzę Wam wszystkim Kochane spełnienia Waszych najskrytszych marzeń i wszystkiego tego co najlepsze. Buziaczki:happy2::tak:
Szkoda tylko, że brzuchol mi po tej ciąży pozostał, bo się mnie pytają, czy znów nie jestem cieżarówka ;) Chyba muszę zajść, by poprawić sobie samopoczucie:-D
a juz myslałam ze tylko ja mam ten problem jeszcze, no ale ja nie bede zachodzic w ciaze tylko kombinuje jak sie pozbyc brzuszka ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry