reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

madziulka ty pewnie na tym samym zastrzyku byłaś co madziula ? masakra że tyle musicie czekać !!! a jakbyś wzieła luteine dopochwową- to nie przyśpieszy ?
czerwona oliwko dzwoń do bociana, skoro klinika novum dostała pieniądze to duże prawdopodobieństwo że bocian też,
dziewczyny mam na zbyciu lutinusa 14szt i 5szt zast. fragmin jak coś to mogę oddać za free- może komuś się przyda
 
reklama
Madziulka Rz ja też pomyślałam o luteinie, tak jak Anulka, może powinnaś zapytać jakiegoś lekarza bo ile można czekać...
Super, że dostali pieniążki w Novum, powodzenia Kochana :)
 
Teraz robię badania immunologiczne,prywatnie , ale nigdzie nie mogę się dostać na genetykę....

Madziulka na genetykę spróbuj w Łodzi w Genos (tel. (42) 611-63-11 najlepiej ze skierowaniem (Ty i Twój M) od lekarza rodzinnego wtedy będziesz na NFZ. Na wyniki czeka się ok. 1 miesiąca.
Madzulka jakie dokładnie badania immunologiczne masz zlecone?
 
madziulka ty pewnie na tym samym zastrzyku byłaś co madziula ? masakra że tyle musicie czekać !!! a jakbyś wzieła luteine dopochwową- to nie przyśpieszy ?
powiem tak ;-) ...w naszym przypadku (po wyciszającym Depocie) nic nam nie pomoże - ja przecież brałam lutkę przez 10 dni, odstawiłam i co... miała przyjść @ po 3-4 dniach (zawsze tak zresztą przychodziła) i nic! .....a przysadka jest na tyle wyciszona i nasz organizm przechodzi menopauzę, że na nic w tym momencie nie zareaguje! ...potrzeba czasu i tyle ....@ może przyjść nawet po 3 miesiącach od wyciszania - ale co? damy rade;-)
 
Madziulka na genetykę spróbuj w Łodzi w Genos (tel. (42) 611-63-11 najlepiej ze skierowaniem (Ty i Twój M) od lekarza rodzinnego wtedy będziesz na NFZ. Na wyniki czeka się ok. 1 miesiąca.
Madzulka jakie dokładnie badania immunologiczne masz zlecone?
Nika my robiliśmy genetykę też w Łodzi w Genosie w maju, a wynik miałam dopiero po 2,5 miesiącach - czeka się długo, bo ogrom ludzi jest, ale warto! .... co do badań immunologicznych, to pytanie skierowałaś do drugiej Madzi, ale ja też odpowiem... bo ja robiłam ANA 3 i wyszło ok - ujemne! i dodatkowo przeciwciała przeciwko kardiolipinie (zespół antyfosfolipidowy) i też wszystko ok!
 
Jup martwiłaś się, że maluszki nie urosną odpowiednio do prenatalnego badania, ja sama po sobie widzę, że teraz to maleństwo nabiera szybkości w rośnięciu, a wyniki krwi z prenatalnego już mam tylko powiedziałam, że odbiorę osobiście, a do Rz-wa wybieram się pod koniec tygodnia, ale któraś z dziewczyny tu pisała, że jak jest coś nie tak to sami dzwonią, więc jakoś tak się uspokajam

dziewczyny mam pytanie, dziś koleżanka powiedziała mi, że jest jakaś kampania informacyjna odnośnie badań dla kobiet w ciąży w kierunku konfliktu płytkowego krwi, bodajże do 20 tc robi się taki test, czy bardziej zaawansowane ciężarówki coś o tym wiedzą, bo ona była tak tym przejęta jak mi o tym mówiła:confused:

i jeszcze jedno pytanie, czy któraś z Was słyszała o dr Obrzucie z Rz-wa?
 
Faro pamiętam, że jak byłam na jakichś badaniach w diagnostyce to widziałam ogłoszenie czy plakat już nie pamiętam, ale nie interesowałam się tym, bo jakoś już późno było. A co do prenatalnych to jak dzwoniłam zapytać czy moj wynik jest to właśnie mi pani powiedziała, że skoro nie dzwonili to są dobre:-)
 
Tak jak napisała Madziulka luteina nie działa , musimy cierpliwie czekać aż sama @ przyjdzie , tak chyba najbezpieczniej dla organizmu . I tak zmasakrowany jest przez ten lek . Bóle głowy średnio co 3 , 4 dni , przeważnie utrzymujące się 2 dni, uderzenia gorąca teraz już troszkę mniej dokuczające niż wcześniej. Przez pierwszy miesiąc najgorsze były noce , po kilka razy się budziłam cała mokra , a rano niewyspana wstawałam.
Immunolog zapisał mi na razie 3 badania , resztę może na wizycie 13 listopada , ANA1 , IgG i IgM.

Nika dziękuje za namiary , dzwoniłam i na luty mają termin , w piątek dostanę skierowanie do genetyka i zobaczę jakie mają w Rzeszowie , bo chyba teraz porównywalnie .....
 
reklama
Witam, Jestem Hana, mam 28 lat, jestem po 2 poronieniach... Znalazłam ten wątek przez przypadek, szukając informacji na temat mojego nowego lekarza... Od czerwca jestem pacjentką Dr Tomasza Magonia w Parens. I szczerze uważam, że jest On wspaniałym człowiekiem i bardzo dobrym specjalistą.
Bardzo żałuję, że tak późno spotkałam Go na swojej drodze, bo wydaję mi się, że można było uratować moje drugie dziecko... Niestety pewien lekarz E. B. stwierdził że jedno poronienie to nic takiego, gdy przyszłam ponownie z radością i dwoma kreskami na teście, stwierdził ze jest jeszcze za wcześnie, że owszem jest pęcherzyk płodowy, ale "za młody by stwierdzić czy coś z tego wykiełkuje"... dwa tygodnie później było już niestety ZA późno... Przecież jest tyle leków podtrzymujących... aż drżę jak sobie to przypominam...

Powracając do tematu... przeszłam już wszystkie możliwe badania w Parens i Profamili. I tutaj moje pytanie... Czy jest tutaj ktoś, kto jest w podobnej sytuacji, po dwóch poronieniach (dwa razy puste jajo płodowe) i ma już zdrowego dzidziusia, albo jest w ciąży i wszystko jest dobrze?... Błagam o jakieś słowo otuchy

Hana.
 
Ostatnia edycja:
Do góry