reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

reklama
nuna a przypomnij jaki u was problem i po czyjej stronie, może terapia p. Józka zaczyna przynosić efekty :tak:
?

Anulka u nas jest problem z mojej strony, mąż akurat ma bardzo dobre nasienie...ja jestem po 2 operacjach i 1 laparoskopii, więc wiadomo...pelno zrostow, jeden jajowod całkie usunięty, drugi podobno niedrożny...wszystko tam w środku pozrastane...no i nawaracające cysty...
 
No jakoś Madzia87 nie traci nadziei a też tym razem jej się nie udało. Mi też się nie udawało i nie traciłam nadziei bo wiem że to połowa sukcesu. Pozytywne nastawienie to podstawa.:-D
a jak! :-) trzymam się teraz tego zdania! "Aby wygrać trzeba umieć kilkanaście razy przegrać, ale ciągle iść do przodu". i JUŻ! :-D
 
Faro gratulacje!
Nuna - super z tym Panem Józkiem.. pomoże!
Madziula - uwielbiam optymizm jaki bije ostatnio z Twoich postów :-)

Ja juz od tygodnia na zwolnieniu.Kiepsko się czuję.
 
Jup nie ma wyjścia, musi pomóc :) a ja kurcze Wam zazdroszczę tego złego samopoczucia hehe, też tak bym chciała :)
KOrzystajcie teraz Dziewczynki ile możecie i odpoczywajcie ile się da, bo to najpiękniejszy okres w życiu każdej kobiety :) no i Wam się jak najbardziej należy :)
 
No i proszę będzie kolejna ciężarówka na forum. Faro wielkie gratulacje :-)

W poniedziałek miałam wizytę u immunologa. Badania ANA1 wyszły u mnie ujemne i lekarz stwierdził, że jeśli nie ma dodatniego to na 99% nie ma tu problemu po stronie immunologii. Zlecił mi jeszcze jakieś dodatkowe badania na jakieś tam inne choróbska i czekam kiedy będą wyniki. Czyli jeśli faktycznie nie ma problemu w immunologii to problem leży tylko po stronie moich jajcorów, które odmawiają już posłuszeństwa i są cholernie leniwe
realmad2.gif.pagespeed.ce.lNT9dwfExo.gif
 
nika może ty też powinnaś pojechać do pana Józka?? Spotkanie na pewno Ci nie zaszkodzi a może tylko pomóc:-) Przemyśl to.
 
Dziewczynki ja jak najbardziej polecam Pana Józka :) jakby któraś z Was chciała namiary to piszcie, za wizytę bierze 50 zł od osoby, więc to nie jest dużo.
 
reklama
nika może ty też powinnaś pojechać do pana Józka?? Spotkanie na pewno Ci nie zaszkodzi a może tylko pomóc:-) Przemyśl to.

Rea może pomyślę o wizycie u pana Józia :) zaszkodzić nie zaszkodzi na pewno. A pozytywna energia bardzo się przyda.

Nuna podeślij mi na priva namiary na tego Pana Józka. Nie wiem czy w najbliższym czasie będę planowała ta wizytę ale warto mieć namiary, gdyby mnie coś podkusiło na wyjazd. Orientujesz się czy tam u niego wcześniej się umawia na godziny czy tak z wolnej stopy sie jedzie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry