reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

alutka czyżby naturals ?
joasik na ulotce właśnie pisze że jakiś tam składnik może przenikać do łożyska, ale czytałam wypowiedź jakiegoś gina i on się wypowiadał że kobiety czasami biorą całą ciąże żeby uniknąć przed wczesnego porodu, za 2 tyg mam wizyte u gina to zapytam się, u mnie mdłości z wieczora przeniosły się na rano :-D ale jest znośnie, nie ma co narzekać, troche ta biegunka mnie wystraszyła bo miałam takie mega bóle brzucha całego że już najgorsze mi po głowie chodziło, teraz żałuje że nie pojechałam na IP, mam nadzieję że już nigdy to się nie wydarzy. A spać to bym całymi dniami mogła wstaje o 8 a już drzemke sobie robie o 11 a później o ok15 i na wieczór na 21 już w łóżku jestem :-). U mnie 9tc i piersi w zastraszającym tempie rosną :szok: jak tak dalej pójdzie to mój m stwierdził że poduszki nie będzie potrzebował :laugh2:A ty jak się czujesz, który to tydzień u ciebie ?
 
reklama
Joasik naturalsik We czwartek miałam dostać okres i nie dostałam a w poniedziałek zrobiłam betę jutro idę do lekarza ale boję bo raz już poronilam
 
faro tak właśnie zrobie, zapytam lekarza, a u ciebie jak ? który tc ? ja bardzo uważam na to co jem ale jak się okazuje codziennie coś dochodzi do listy zakazanych rzeczy :-D za chwile skończe na samych jogurtach naturalnych,
alutka a przypomnij nam czy u was był jakiś problem ? przygotowywaliście się do ivf ? GRATULUJE z całego serca, wszystko będzie dobrze, dziewczyny dobrze piszą zrób bete po 48h i spr wtedy przyrost,
 
cześć

Alutka trzymam kciuki

podczytuję co u was ale nie wiem co bardzo pisać, do nowego roku nie podejmuje żadnych kroków, teraz czekam na @, czuję już po kościach, w naturalsa przestałam wierzyć
 
majeczka popatrz na samym tym forum są naturalne cuda:)

alutka powtórz betę i nie stresuj się. 32dc to nie tak znowu późno, taka beta akurat może nie świadczyć o niczym złym, może owulacja była późna, może taka Twoja uroda:) widzisz ja miałam najniższą betę ze wszystkich dziewczyn którym się udało, bo z tego co pamiętam to 104, one sprawdzały w większości wcześniej i miały dużo wyższą. Wiem, że Ci ciężko, ale musi być dobrze:)

anula piersi podobno rosną pod koniec najbardziej, moje na szczęście (dla mnie) max o rozmiar się powiększyły, zresztą absolutnie nie ma potrzeby by rosły:) ale to był piękny czas z tymi drzemkami, ja wprawdzie pracowałam i miałam zawsze jedną, ale też spać chodziłam wcześnie i dalej chodzę. Teraz już nie podsypiam, bo czasu mi brakuje, wręcz wydaje mi się, że nie wyrobię się z wyprawką, jestem w połowie 35tc a nadal męczę się z wózkiem - to dla mnie najcięższy zakup:) tyle ich jest... maluszek gdzieś mi na nerw uciska i pośladek mnie boli tak, że pod koniec dnia już chodzić nie mogę....ale nie mogę narzekać, za długo na niego czekałam:) więc wszystko zniosę:) teraz znów strach do mnie wrócił niestety
 
Dziewczyny beta zrobiona teraz czekam i jeszcze wizyta ja owulacje miałam 15 dc sprawdzona bo 13 dc zastrzyk ovitralle bo mi same nie pękają a m ma słabe nasienie ale jest po zabiegu i są trochę lepsze. Ale się boje
 
joasik moje to 1,5 rozm. :szok: nie dość że nigdy nie mogłam na ich brak narzekać tak teraz ciężko mi je ukryć a rzucają się w oczy i to na "dzień dobry" :-D może jestem innym przypadkiem i moje rosną na początku a później przystopują. Cz twój strach jest związany z ciążą ? Coś się dzieje ???
alutka trzyma kciuki za przyrost, czekamy na dobre wieści :tak:
 
Alutka minimalnie powinno być po 48 h od poprzedniego twojego wyniku 412, więc chyba dobrze :-) Nie masz powodów do zmartwień. Gratulacje.
 
reklama
Alutka gratulacje!! :)
Kochana a czy pomagałaś sobie jakimiś "wspomagaczami" po owulacji??? brałaś coś co mogloby pomóc z zagnieżdzeniu czy zajściu w ciążę???
 
Do góry