reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

reklama
No wiesz co Elete ludzie to maja tupet:angry:ale to tak jest...nawet jak sie wprost nie zapytaja to za plecami gadaja wiec moze to i lepiej ze zapytaja i maja odpowiedz bo jak sami sobie cos wymysla....
 
Dobrze że mieszkamy w Holandi tutaj co drugie dziecko to mulatek :tak: i nie pytają czy mąż jest afrykańczykiem bo to chyba oczywiste:-D
Byliśmy w weekend u mojej siostry w niemczech i też żadniej sensacji nie robiliśmy :tak: Małe miasteczko nie daleko granicy z holandią może dlatego.
Miłego dzionka życzę
 
a propo tych komentarzy- to są zawsze ilekroć gdzieś idę, myślę sobie że mała się bardzo rusza i to też zwraca uwagę, albo coś jeszcze przyciąga ludzi-dzisiaj byłyśmy w centrum i było to samo jak siedziałyśmy w parku na ławce- najbardziej z tego wszystkiego lubię komentarze starszych babć, czasem mnie rozbrajają swoimi stwierdzeniami (niestety nie pamiętam cytatów;-)), a jedna kiedyś dała mi medalik nawet :tak:. Myślę że to chyba kwestia tego że w pl jest mniej obcokrajowców niż tak jak pisałaś Aisah w Holandii, czy też Niemczech...dzisiaj moja własna znajoma (mająca tez mieszane dziecko!) powiedziała mi ze mała jest do mnie niepodobna :wściekła/y: także myślę sobie że to chyba dlatego że ludzie mówią szybciej niż myślą...no bo jak to inaczej wytłumaczyć?:confused:

ale dzień miałam i tak super udany, z festiwalem jedzenia zaliczonym, fajnymi spacerami no i ploteczkami, tylko z lepszą koleżanką (niz ta ww):-D..

Domiska, ja nie wiem jakie mała będzie miec włoski- skręcają się bardziej (wygląda bez rozczesywania jakbym jej obcięła porównując z wcześniejszym stanem), ale są nadal miękkie ..trudno jest je rozczesać momentami i w miejscu gdzie leży głową są bardziej skręcone, ale najśmieszniejsze jest to że ja nie znam również pielęgnacji zwyczajnie kręconych włosów:zawstydzona/y:...ale kiedy mala miała cimieniuchę (niestety już drugi raz nam się trafiło) to po posmarowaniu jej włosków olejkiem -rozczesywanie było dziecinnie proste :) także nie wiem jak je sklasyfikować i czy w takiej sytuacji mogę coś na nie używać?:confused:

właśnie przed chwilą mała się obróciła podczas snu, niechcący i od płacz straszny, także musiałam "intrweniować", śmieszne są takie małe problemy;-):-D...

dobrej nocy...
 
Hejaaa!!!!!!!!
ale mnie tu dlugo nie bylo!!!ale witam Was kochane i pozwle sobie Was troszke podczytac.Jesli chodzi o komntarze to na razie slysze tylko ze synus ma ciemna karnacje:-D Ale jeden moher raz na mnie wrecz nawrzeszczal (po dokladnym obejrzeniu Alusia) jak ja moge tak dziecko opalac:-D:-D:-D Nawet nie tlumaczylam ze to mulat bo by mnie chyba parasolka zlala.
Ehhh trudno jest tu w Polsce....
 
Elete o to moze u Ciebie nie bedzie tak zle z wloskami skoro ma takie mieciutkie i sama oliwka pomaga :) zobaczymy jak podrosnie jesli takie zostana to nie bedzie problemu kochana:)
pokaz zdjecia malusiej :D

Blubell oj wspolczuje takich zaczepek i niemilych komentarzy..

odpukac ja nigdyyy sie nie spotkalam z zadnym z takich nieladnych komentarzy - aj w Polsce hjihi wszyscy nasza mala strasznie uwielbiali, i zachwalali odcien skory i wloski itd :)
musze przyznac ze w Polsce naprawde bardzooo cieply odzew mielismy :)
 
Cześć dziewczyny!

Długo nie pisałam, a to dlatego, że maluda zaczyna być coraz bardziej absorbująca:-):-)...i to jest wspaniałe, bo nareszcie jest kontakt w 100% kiedy na nas reaguje i się zaczyna uśmiechać:-)
Dzisiaj rano natomiast trochę się przestraszyłam, bo odciągając mleko zauważyłam, że jest różowe....po wyjęciu z lodówki okazało się, że na dnie butelki zebrało sie trochę krwi:shocked2:...wylałam je i teraz jak odciągam to jest ok. Zastanawia mnie tylko co to, bo brodawki mam całe i nic mnie nie boli. Mam nadzieję, że to tylko jakieś pęknięte naczynko...no bo co innego?

Rany, jak czytam wasze posty o reakcjach starszych ludzi to mnie to dobija...czasami to jest smieszne, ale czasami to mnie aż krew zalewa. Mnie osobiście nie spotkało nic na temat Palomy, bo tak naprawdę to wygląda jak polskie dziecko z ciemną karnacją, ale dwa razy padlismy ofiarą ataku babć moherowych, które były bardzo zgorszone tym, że żona przytula się do męża w miejscu publicznym...po serii prychnięć i sapnięć usłyszałam, że mamy cytuję: "pieprzyć się" gdzie indziej...pewnie ta pani to zagorzała katoliczka. Tak sobie myślę, że jak naprawdę jest powód i mąż leje żonę w miejscu publicznym to już nie reagują...Ech, dziwny jest ten kraj:eek:
 
jeju dziewczyny wspolcuzje strasznie takiego rasizmu.. my nie mieszkamy w polsce ale jak odwiedzamy rodzinke to naprawde ludzie strasznie pozytywnie i do naszej malej i do meza sie zwracaja i w ogole.. pytaja skad jest jak tam w stanach i w ogole, ale szczerze z drugiej strony nie znam osoby ktora by go nie lubila moze to przez to?:)
 
reklama
Czesc dziewczyny...
Oj, az sie przykro robi, jak czytam o tym wszystkim... Ale to Polska dla nas... Ludzie sa po prostu nietolerancyjni i tyle... A niechby tak kazdy wlasnego nosa pilnowal, i w cudze zycie nie zagladal... No ale chyba duzo czasu minie, zanim ludzie naucza sie kazdego traktowac tak samo... Wspolczuje dziewczyny, trzymajcie sie, buziaczki dla Was...
Wszystkiego najlepszego dla Shannie!!! Zauwazylam, ze to juz 3 latka!!!
 
Do góry