reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

domimo Ty sczesciaro!!!tez chce do londynu na odpoczynek (kurde po 2 latach pracy tam nie sadzilam ze cos takiego napisze)

milej wycieczki!!!
 
reklama
hej a co tu tak cicho? tylko Domina wybyła na odpoczynek a reszta? No chyba że macie ładniutką pogodę, nie to co tutaj, brrr, 11stopni i pada:baffled: a na dodatek nie ma czego czytac:shocked2:
 
olivca to prawda- my mamy śliczną pogodę i nawet burze nas omijają :-p..także spacerujemy ile się da...malutka zaczęła podziwiać drzewa, zawsze jak je widzi to wygląda mniej więcej tak::szok: hehe
dlatego nie piszę bo zwyczajnie brak mi czasu..podczytuję ale też rzadko :zawstydzona/y:
bluebell, gratulacje i czekamy na zdjęcie Alexa!!:tak:
Domimo, też czekamy na zdjęcia i na relację jak było...? i czemu tylko jeden dzieciak poleciał? to niesprawiedliwe:tak:
miłego wieczoru.....
 
i ja na chwilke zagladam :D pozdrawiamy wszystkie mamuski i dzieciaczki!
wybywajacym na wakacyje zyczymy udanej zabawy i wypoczynku:D

my tez w srode jedziemy na wakacje na tydzien na floryde uderzamy :D zahaczymy o disneyworld itd :D powinno byc fajnie :D trzymajcie za nas kciuki :)
 
Witam !!!
Nasza piękna pogoda już dawno zaginęła :-( Więc siedzimy w domu i z nudów wymyślamy nowe fryzury. To jedna z nich, żeby ją zrobic potrzeowałam dużo cierpliwości, mała wierciła się niesamowicie :tak:, Ale udało się :-)
 

Załączniki

  • 3 diabełek (17) 375x500.jpg
    3 diabełek (17) 375x500.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 33
fajna fryzurka Aisah, jeszcze trochę i będziesz zaplatać:-D i widać już dwa ząbki...
szybko wyszły albo ja coś przeoczyłam wcześniej:zawstydzona/y:?
a u nas pochmurno, ale się nie poddajemy i codziennie są spacerki:-)..
 
Domiska to jak wrócicie to czekamy na zdjęcia...ja sama chciałabym się tak pobawić w disneyworldzie:-D:tak: i wakacje tez by się przydały...także udanego wypoczynku!
 
czesc dziewczyny ...w niedziele wrocilam z Londynku..i jeszcze nie wypoczelam po wojarzach...nic nie wiedzialam bo plan mialam napiety ale spotkalam sie ze wszystkimi z ktorymi planowalam ..i bylo suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper az mi sie nie chcialo wracac..no tylko byl problem w samolocie bo David sie za uszy lapal i mowil aula aula...ale jakos przezylismy..teraz ide sie uczyc do egzaminow!!! wiec tez nie czesto bede wwpadac..nauka mnie pooooochlonie!!!!!!!!!!!!!!1
 
czesc wszystkim,
mam pytanie do mam z uk odnosnie paszportu dla noworodka i rejestracji w polsce,
moj m nie jest z ue wiec staramy sie o polski paszport dla mayki, ale wogole nie wiem jak to jest z peselem w polsce (potrzebny do normalnego paszportu) bo slub cywilny byl tutaj i niunka tez sie tu urodzila. malzenstwa nie rej w polsce. czy to oznacza ze bede musiala odpisy tlumaczyc? jak to dziala?

z gory dziekuje za pomoc
 
reklama
Mam nadzieje,ze nie będziecie złe, że na chwilkę zakłócę Wasz forumowy spokój :sorry2:
Chciałabym Was prosić o odwiedzinki na stronce drzewka mojej córeczki Mariczki :biggrin2: a także o wpisiki na stronce.... byłybyśmy niezmiernie wdzięczne ;-)
Pozdrawiam Grudniówka 2008 Karolina ;-)

Prosimy o odwiedzinki Hipp

Z góry dziękujemy :*
 
Do góry