reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

reklama
właśńie dzwoniła moja siotra, jest przeszczęśliwa, rodzinka fajniutka i wcale nie taka jak z TV, bardziej nowoczesna pomimo że wciąż radykalna z religią, jednak wszystko można pogodzić. To prawda że zawsze na 99 dobrych uczynków tylko ten jeden zły wszyscy będą pamiętać, afery lepiej się sprzedają czyż nie. Mimo wszystko ja tam wolę być ostrożniejsza, oczywiście jak się nikomu na odcisk nie naciśnie to nic się nie dzieje ale po co ciągle uważać i nie móc wypowiedzieć swojego zdania. Ja uważam że islam jest najmniej tolerancyjną religią ze wszystkich jakie poznałam, niemniej jednak cieszę się ze moja siostra odnalazła sie w kraju muzułmańskim, gdzie życie wygląda prawie jak wszędzie, a media hmm no cóż.
 
achaaa:D ja myslalam ze ona tam mieszka zyje itd :D dobrze ze tylko na 3 tygodnie :D a z tym swoim dlugo juz jest?:)
Dwa lata, i to ja ich poznałam? Sama nie mogę uwierzyć, łatwo nie będzie ale widzę że się dopasowali. Oby recesja w Irlandi szybko się skończyła bo ciężko byłoby wrócić do Polski i zaczynać życie tam...
 
witam mamuskie,dawno tu nie zagladalam ale bylismy w polsce kilka tygodni,weselisko brata,tym razem 100% polskie.i musze przyznac ze bylo superowo extra.
co do recesji musze przyznac ze irlandia faktycznie powoli upada,ja mieszkam w irlandi 8 lat i jeszcze nie widzialam takiego kryzysu,mam nadzieje ze sie polepszy poniewaz nie widze sie powrotu do polski i mieszkania tam choc moj maz z przyjemnoscia mieszkal w polsce,i tam pracowal,naprawde on by tam sie przeprowadzij juz dzis,jedyny problem-jezyk.on cos tam rozumie po polsku i stara sie uczyc ale jakos mu to nie wychodzi.chcialam mu kupic slownik do nauki polskiego ale nigdzie nie moglam znalesc.a wy dziewczyny wrocilybyscie do polski?
 
W Hiszpanii tez jest zle ja tu mieszkam od ponad trzech lat i obecna sytuacja mnie przeraza,aczkowlwiek mam nadzieje ze wkrotce bedzie lepiej ale to glownie zalezy od hiszpanskich politykow ktorzy jak na razie to sobie tylko wzajemne bledy wytykaja.Ja jestem optymistka i kryzys nie moze trwac wiecznie;-)
 
reklama
Ja w Holandii mieszkm 2lata i przez ten czas poznałam dużo wspaniałych ludzi i to nie tylko holendrów, chyba wszystkich ludzi świata hehehe :-D. Nie planuje powrotu do PL jest mi tu dobrze, od wrzesnia chodzę na lekcje holenderskieo i na zajęcie z komputerem, już jakiś czas maM warsztaty dla kobiet z dziecmi, uczymy sie radzic sobie w holandii :-) mam tu dobrą opiekę i to nie tylko ze strony mojego M ale też ze strony znajomych :tak: I nie istotne w co wierzymy, pomagamy sobie i co ważne akceptujemy wszystkich ;-)
 
Do góry