reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

No dobra ...stworzyłam suwaczek , zapisałam go...no i co z tego, kiedy nie wiem co zrobić, żeby ukazywał sie pod moimi tekstami?!:wściekła/y:
 
reklama
HURAAAAAAAAA! Tyle się meczyłam , z wklejeniem tego suwaczka i nagle mnie olśniło , co robię żle!:tak:...i wtedy się udało:-) No dobra jutro stworzę następny:-D
 
Joklis dzieki za pomoc :tak:
Musze sie pochwalić, że moja córcia od dwóch dni zasypia w swoim łóżeczku, co prawda musze przy niej posiedzieć jeszcze, ale myslę, że z czasem bedzie lepiej:-) W tej chwili spi juz od pół godz:tak:...co bardzo mnie cieszy!
 
Joklis , powiedz mi jeszcze, jesli teraz będę chciała wkleić drugi suwaczek, to przypadkiem nie będzie tak, że zamiast dodać drugi one sie zamienią?:confused:
 
Coś kombinowałam z tym drugim suwaczkiem, ale coś mi zdjecia dodać nie chce, tylko mi zmienia...pomyslę innym razem:tak:
 
witajcie dziewczyny po długiej nieobecności i sporadycznym podczytywaniu....;-)
monilove, te gazy to też może być ruszająca pełną parą perystaltyka, czyli nic groźnego, jeśli dajesz jej koper- to lepiej już przestać, a jeśli nic nie dajesz to może rumianek pomoże małej? uspokoi, ukoi a dodatkowo wspomoże trawienie....:tak:
a co do bycia razem w łóżku, na tym etapie to nie jest jeszce "na stałe' i nie przyzwyczaja się jeszcze, do 6mca nie są to twałe nawyki czy jakoś tak...kiedys tak czytałam....
a jeśli to ząbki to dziąsła powinny już wczesniej być zarysowane...ślinienie itp....

a co do śniegu to ja się nie mogę doczekać następnego roku- będę próbowac uczyć małą jazdy na nartach,:tak: bo na razie przed nami nauka samodzielnego chodzenia (czekam na pierwsze samodzielne kroki):-D
 
Wiesz Elete cięzko stwierdzić, co tak naprawdę z tym brzuszkiem...jedno wiem , te bóle brzuszka zazwyczaj nad ranem co chwila ja wybudzaja i powodują, że z tego powodu ląduje u mnie w łóżku...tak jest po prostu łatwiej , gdy trzeba jej co chwilę brzuszek masować:tak:. Myślę,że jak te bóle miną, to ona bedzie naprawę grzecznie spać w swoim łózeczku:tak:, bo jak nic ja nie boli to spi spokojnie jak aniołek:-)
Jesli chodzi o zabki, to byc moze cos sie zaczeło...mała sie slini i raczki trzyma ciagle w buzi....starszy syn dostał pierwszy zabek w 4-tym miesiacu, wiec moze ona tez:-) ZOBACZYMY
 
reklama
Monilove zeby utworzyc drugi suwaczek musisz ten kod wkleic pod tym pierwszym co masz i zapisac zmiany... Tyle, proste... Zajrze jeszce pozniej, pa
 
Do góry