reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paulinka 27tc 1100g 37cm

reklama
Hehe, czekałam na zdjęcia i filmiki z Paulinką :-) Jest urocza i jaka roześmiana! A w ogóle to wyjątkowo elegancka, pięknie jej w takich tunikach-sukieneczkach w jasnych kolorach (wiem, na co dzień odpada, też białych bodziaków nie mogę doprać).
I brawa dla Paulinki za odwagę przy Mikołaju, dla brata za chęć bycia Mikołajem, a dla Ciebie że tak przygotowałaś Paulinkę że się nie bała :-D Ja też chciałam któregoś z moich braci namówić, ale uznałam, że niestety Adaś by płakał. Skoro płakał i tak jak przyszli goście to dopiero byłby cyrk.
 
Piękne zdjęcia, widać, że Paulincia zachwycona Mikołajem.

A zabawa glutkiem bleeeeeeeee ja na samą myśl mam gęsia skórkę....... Ale najważniejsze, że miałyście ubaw po pachy.:-):-):-)
 
Zaakceptowano w końcu projekt naszego kalendarzyka. Ponoć już zamówione ;-)
Kupiliśmy dzisiaj nową drukarkę bo nasza stara padła :-( kolejny wydatek, ale co zrobić? bez tego jak bez reki.

Paulinka ostatnie SI miała przed świętami a następne w ten czwartek... Dziś chodziła po pokoju i się zataczała, potykała :-( Na chwilę nie można zrobić przerwy bo się wszystko cofa.

Ten projekt wybrałyście jednogłośnie ;-) i taki będzie.


Edit: młoda własnie zwymiotowała całą zawartość żołądka, katar leci z noska, tak ją przytkało, ze nie mogła tchu złapać. NO nie wiem, czy jechać jutro na rehabilitację... Zobaczymy jak będzie rano.
 

Załączniki

  • pink_flower_alone-1366x768 (2).jpg
    pink_flower_alone-1366x768 (2).jpg
    47,4 KB · Wyświetleń: 61
Ostatnia edycja:
Kalendarzyk śliczny, to już wiesz :-) Dobrze, że już zaakceptowany i się drukuje.

Nie wiedziałam, że prowadzisz bloga!
Muszę jutro zajrzeć, bo już dziś nie dam rady.

Oby Paulince nic nie było a katar szybko przeszedł.
 
Kalendarzy piekny!:) ----------------------------------------ja bym na rehab nie jechała w takiej sytuacji. Ten katar doprowadzi ją do szału, zamiast ćwiczyc będzie sie wściekała.. Tak przynajmniej jest u Franca, katar = przerwa w rehab.
 
Dorota kalendarzyk super, taki delikatny, dziewczęcy.

Ani mi nie mów o rzyganku, od 3 dni Aleks co wieczór zwraca mi wieczorne mleko przez kaszel
nie dosć ze to ego jedyny posiłek który go trzyma przy zyciu to jeszcze go zwróci

Oby na katarku się skonczyło, duzo zdrówka
 
Marzenka, piszę od roku ale miałam przerwę... tak dla znajomych z Wa-wy aby wiedzieli, co się dzieje u nas, żeby podziękować...

Chyba rano odwołam transport... tylko młoda już od 3 tyg bez rehabilitacji :-( teraz się rzuca w łóżku bo głodna, oddała nawet obiad z godz 17, parówkę i kaszę, dałam jej mleko, kolejnej kaszki nie ryzykuję bo znów zwróci...
 
Mamo Paulinki,
współczuje miałam kilka dni temu to samo,Wiktoria miała katar i leżac już w łózeczku pięknie pociągneła nosem...efektem jest cudny kleks na dywanie którego nie mogę niczym doprac.
Nieznosze tego bo pozniej się martwie,że ona ma pusty brzuszek a i tak jest taka chudziutka... i podtykam jej przez noc mleko co godzine

Ja bym sobie darowała tą rehabilitacje pewnie Paulinka i tak by nie była skora do współpracy :)
 
reklama
Do góry