reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paulinka 27tc 1100g 37cm

Myślałam, że Sosnowiec to najlepsze co mogło spotkać Paulinkę. No i może tak jest bo wyprowadzili ją z najgorszych opresji, ale nas karmili najgorszymi wizjami, MPD miała na pewno :angry: bo wszystkie objawy, nie wiadomo czy bedzie chodzić mówić itp. Padaczkę też miała wg nich napewno, a nawet nie miała EEG, same drgawki nic nie przesądzają, wystarczy spojrzeć na leki które brała, a niedojrzałość układu nerwowego? Byłam przekonana, że mam głęboko upośledzone dziecko, roślinkę. Gdy ją przewieźli Do częstochowy okazało się, że lekarze nie widzą u niej takich nieprawidłowości, że nic nie można od razu powiedzieć. Dzięki nim pierwszy raz miałam dziecko na rękach, po 10 tyg, gdzie mogłam być z dzieckiem tylko godzinę a tutaj cały dzień. Nie, nie mam sentymentu, miałam jechać tam i im podziekować ale teraz wiem że to ich zła wola że nie mogłam brać córki na ręce i tulić, bo nic w tym nie przeszkadzało. A w inkubatorze trzymali ją pod koniec dla własnej wygody, bo tak łątwiej pielęgnować i klimę można sobie na oddziale włączyć. :wściekła/y:
 
reklama
pozwoliłam sobie pooglądać zdjęcia z Twojego albumu...
Jejciu, jaki kurczaczek z tej Waszej Paulinki był :D Potrafię sobie wyobrazić, bo były właściwie tej samej wielkości z Madzią :D
A ile teraz Paulinka ma centymatrów? Jaki rozmiar ubranek "nosi"?
 
Raz jak się wyciągnęła przy jedzeniu ( je na leżąco) to ją mierzyliśmy ma 58cm, ubranka jeszcze na 56 używamy, ale niektóre pajace już odkładam bo są za krótkie. Za ciasnych ubrań nie ma bo jest długa i chuda. Niektóre na 62 zakładam ale rękawy muszę zawijać ;-) No i mam problem z czapeczkami, wszystkie za duże Paulinka ma 34 cm obwodu główki do tego taki wydłużony jajowaty kształt. Jak w obwodzie jest dobra to na uszy jej nie starcza, a przecież o uszy właśnie chodzi, żeby zakryć.
No dobra idę karmić rzygusia mojego kochanego. ;-)
 
a może zamiast czpeczki opaske na głowke. W te upały sie nie spoci a uszka zakryte. teraz mozna takie sliczne maleńkie kupic i wcale mocno nie sciągają.
 
a może zamiast czpeczki opaske na głowke. W te upały sie nie spoci a uszka zakryte. teraz mozna takie sliczne maleńkie kupic i wcale mocno nie sciągają.

Widziałam takie opaseczki ale nie wiem czy to tak chroni uszka, jak ci wierciołek kręci głową we wszystkie strony ;-) A wogóle to wątek częstochowski-reaktywacja :-) Bo tam tak jakoś smutno jak na cmentarzu, poumierały wszystkie czy co ?:baffled:
 
reklama
Do góry