reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
No to mamy na paździochach 2 lipcówki:-):-)
Gratuluję!!! Spokojnych ciąż i szczęśliwych rozwiązań życzę :tak:

PS czarna a myślałaś o cyckach? Bo zdaje mi się że ty narzekałaś na ich stan po 3 ciążach i małym rozmiarze.
U mnie rozmiar wprawdzie raczej niewielki ale stan po ciązach i odchudzaniach masakra!!!!!!!!
Operacji nie zrobie, kremy nie pomagają. Zostaje superrrr push up.:baffled: Bez stanika to się nawet nie pokazuje bo lkAMFKJRHSJDCslmi:baffled::sorry::sorry::sorry::sorry:
 
Dorotka gratulacje!!!!!!!!!!

Szczesliwego rozwiazania I zdrowego bobaska:tak::tak:


A jesli juz piszecie o biustach dziewczyny to ja oddam w dobre rece ze 3 rozmiary za darmo!!!!!!!!!!!!!:-)
 
Dorotka AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA nie no szalejecie. Kurde oby to nie było zaraźliwe!!!!
GRATULACJE!!!!!

Ulka
biore pierwsza!!!! Kurde u mnie z tym to masakra:((((( Staniki noszę 70/b:((((((
Ja nigdy do kosmetyczki nie chodziłam to mój pierwszy raz!!!! a co do tego makijażu też mnie kusi:tak::tak::tak:

Wiola ja tam się śmieje że pójdę do programu Szczyta:)))) niech mi zrobia za darmo::-D:-D:-D
I dziękuję za odpowiedz strasznie się cieszę że tak wszystko sie zakończyło!!!! A Ty dbaj o siebie i jak czujesz potrzebę idź na terapie!!!

Minisia i przy anty zaszłaś?????

No i jestem po zabiegu mam pełno śladów po nakłuciach nie powiem żeby było to przyjemne ale nie bolało:tak::tak: aby były efekty potrzeba 5 zabiegów:tak::tak: tak więc wszystko przedemna:rofl2: ale jestem zadowolona ogólnie bo czuje że skóra z lekka taka pełniejsza nie wiotka:tak::tak:
 
dzisiejszy test :-)

2n1g9jo.jpg


U gory wczorajszy,nizej dzisiejszy :-)

xeh7r8.jpg


Dla przypomnnienia moje dzieci na dzisiejszym spacerku :-)

j76s92.jpg


Ja i dzieci

2yphdzn.jpg
 
Dorotka no dowody mówią same za siebie. Wiec zyczę Ci spokojnych miesięcy i udanego rozwiązania. Oczywiście podziwiam za decyzje:)) Alanek chyba jest bardzo podobny do Ciebie bo Oliwka to raczej tatuś:))) ale suer dzieciaki Ci urosły, Ty natomiast nic się nie zmieniłaś:))) i widzę ze psiaka jeszcze macie lol:-D:-D

Widać ze weekend nastał bo u Nas cisza. Ale mam nadzieję że we wtorek wrócicie???? My właśnie zaczynamy zbierać się z dzieciakami do bowlingu,jest to nasza pierwsza taka wyprawa i ciekawa jestem jak dzieciaki zareaguja:tak::tak:
 
Czarna odstawilam bo zle sie czulam I nie zdarzylam wziasc nowych ;)
Najblizsza rodzinka juz wie ..no moze oprocz dzieci bo wole poczekac do usg a mialam mysli rodzicow. .moi zadowolenia jesli ja jestem I pow ze ma..dbac o siebie I zycza mi szczescia. .ehh biedni ci moi rodzice wiedza ile przeszlam I nawet jak nie pochwalaja tej decyzji to nic mi nie powiedza. .
 
reklama
Minisia I Dorotka dbajcie o siebie I o wasze fasolinki.


Ja juz podziekuje za nowe dzidziusie, fajne sa ale juz to nie dla mnie, ciesze sie z tego co mam I niech tak zostanie:tak:

My dzis bardzo mily dzionek mielismy, dzis Lenki imieniny I pojechalismy na obiad, na lody, do kina (film Turbo:-D) I tak jeszcze sobie polazilismy wszyscy w czworke, potrzebne nam to bylo bo ostatnio M duzo pracuje wraca poznym wieczorem I nie ma zbyt duzo czasu dla dzieci...

Jutro jestem umowiona z kolezanka, jedziemy wplacic kase na bilety na sylwestra, potem na kawke, tak ze bedzie milo, we wtorek kosmetyczka, ach jak mi dobrze:tak::tak:

A teraz juz zasiadam przed TV I ogladam tenis:)))
 
Do góry