reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Mika 3 mamy kciuki za usg :-)

K@siek ja tez jestem anty talent do pieczenia :-)

Ppatqa to ja to jest z twoja ciaza i suwaczkiem bo ostatnio pisalas ze wedlug OM to juz masz starsza ciaza niz z suwaczka wynika ??????????? :-)
zycze mielgo segregowania ciuszkow ale takie malutkie ciuszki to sama slodycz :-)
 
reklama
mika79 - miłego podglądanie Bądelka:tak::-) Fajniuchno, że udało się tak szybko termin USG załatwić:-) Zdaj proszę relację z wizyty.:tak: Ja tez dziś się obudziłam ok 3.40 i do rana zasnąć nie mogłam tylko przewracałam się z boku na bok w oczekiwaniu na godz 6.15 i wstawanie do pracy. Mój synek od 5.20 zaczął mi towarzyszyć więc nie było mi smutno a i jak nigdy dotąd w nocy jak się obudziłam moja perełka zaczęła kopać dość intensywnie. Może coś w powietrzu wisiało:rofl2: Moja kuzynka 2w1 mi też dzis pisała ze spać nie mogła.
 
Witam:-)
Cześć kobitki kochane
u nas pogoda do wielkiej bani, na szczęscie nie padało dziś ale zimnica. Imprezka była marna głownie własnie przez pogodę więć długo tam nie zabawiłam.

krótkie sprawozdanie z wizyty u lekarza :D
Dzidzia zdrowiutka, wszystko na swoim miejscu no i to co przeczuwałam od poczatku to potwierdziło się, że lokatorką jest dziewuszka :D
Miałam jechac na wizytę z synkiem i mężem a moje dziecko jak bardzo rzadko kiedy zasnęło i mąz został z nim w domu a ja pojechałam sama. W sumie za wiele nie było widać więc moze i dobrze, że tak sie stało. Myślę, że za miesiąc na wizycie będzie wyraźniej widać i synek nie wytnie mi takiego numeru :)
pozdrawiam
ja jutro siedzę w pracy
GRATULUJE CORKI!!!!!!!!!!!!!!!

No ja mam taka nadzieje, ze dopiero w październiku i że wsio bedzie oki.
jA TEZ TRZYMAM KCIUKI,ZE BEDZIE OK,I DO SZPITALA POJEDZIESZ W PAZDZIERNIKU:-)
Aha suwaczek mi przeskoczyl DZISIAJ JUZ NA 5 MIESIAC :-) :-) :-)
G:-)RATULUJE 5MIESIACA!!!!!!!!!!

Witam w piatek!
Ja to mam dziś jakiś dziwny dzień - najpierw obudzilam się o 3:30 zupełnie wyspana, przez godzinę wierciłam się w łóżku, w końcu wstałam, puścilam pranie, wzięlam prysznic o 5:30 zjadłam śniadanie a potem ...zasnęłam jak kamień by obudzić się po 7...

Ale wstałam z mocnym postanowieniem, że jednak chcę zrobić USG 3D - wiem, że wartość medyczna takiego 3D nie jest może zbyt wielka, ale to jednak będzie pamiątka. Zadzwoniłam do centrum medycznego umówić się na najbliższy termin (koleżanka uprzedziła mnie, że czeka się jakieś 2-3 tygodni) a tu się okazalo, że mają termin na ...dziś!

Dobrze, że wplynęla pensja mojego męża, bo nie mialabym z czego zapłacić.
A zatem idę dziś na USG! Jestem bardzo podekscytowana i mam nadzieję, że z Bąbelkiem wszysko ok.

Do usłyszenia!

p.s. Ale jestem zdolna - pisząc tego posta spalilam buleczkę do kalafiora, cala kuchnia w białym dymie i po domu unosi sie "cudowny" zapach spalenizny. No a teraz okazało się, że kalafiora zapomnialam posolić ;)
TRZYMAM KCIUKI I DAJ ZNAC JAK NAJSZYBCIEJ!JA TEZ CHCE USG 3D JAK BEDE W POLSCE,BO W ANGLII DROZSZE JEST:rofl2:!
 
OOOOooooooooooo widze ze nie tylko ja mam talent do psucia wypieków;-)
mika79 czekamy na wiesci i moze zdjatko z usg?:-)
A ja dzis kupilam sobie truskawki i zjadlam caly kilogram a teraz robie sphagetti z kurczaczkiem w pysznym pomidorowym sosiku mniam:rofl2:
 
Mika ja tez zastanawiam sie nad USG 3/4D w Luxmedzie widziałam ulotki(200zł)...Jestem ciekawa jak wyglada maleństwo:-) Z mężem planujemy zrobić je za jakiś czas:tak:

Dorotko u mnie według OM to 17,6 tc
a wg USG to tak jak na suwaczku:tak:
 
Ale naskrobałyscie jak mnie niebyło miałam 16 stron do przeczytania:szok:
Ja dzisiaj sie truskawkami obżarłam... Normalnie całą ubianke kupiłam za 15 zł to nietak drogo nio i mojemu starszemu siostrzeńcowi hustawke na dziń diecka... Zadowolony jest bo teraz każdy ma swoja...:-)
Mnie to wczraj bolał brzuch a chyba dokładniej zołądek :-( a jak sie połozyłam to plecy tak okropnie normalnie sie przekręcic niemogłam ale dzidzius kopie wiec wszystko musi byc ok
 
Andziu odpoczywaj kochana i delikatnie możesz masować plecy.
Ja też wczoraj i przedwczoraj zajadałam się truskawkami - pychotka.
Miało być ciacho ale wciągnęłam sama.
A dziś na obiadek kurczak pieczony z pieczarkami oraz sałata z ogórkami i rzodkiewkami w jogurcie.
Mam nadzieję, że pogoda jutro się poprawi - tej mam już dość.
Przygnębiająca do bólu i przez to nic się nie chce :-:)-:)-(
 
magdziunia ja to bóle pleców miałam juz przed ciążą a akie jak mam teraz to naszczęście od czasu do czasu sie pojawiaja... :-) Gratuluje kobitki córci. ja to osobiscie mam mała nadzieje na chłopca :-) a chłopców u nas mało to może sie załapie :-D
 
Ja tez czesto mam bole plecow i takze mialam przed ciaza:-(Ja wlasnie odpoczywam,bo jakas zmeczona jestem....u nas pogoda byla cudowna,a teraz pochmurno sie zrobilo.Ja wczoraj robilam salatke owocowa,pycha:-DDzis na obiad mialam ziemniaczki z sosem pieczeniowym jasnym i filetem:-)Truskaweczki mam jeszcze w lodowce to chyba sobie zjem na kolacje.
 
reklama
zawadka dopiero 5 czerwca, bo gin wyjechał na urlop, na 3D bedziemy sie wybierać alemusze gina podpytac kiedy i gdzie,
 
Do góry