reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Mika gratulację - będzie córcia fajnie.

Ja dziś znó na weselę jadę i mam zamiar się dobrze bawić - oczywiście w granicach rozsądku.
Pozdrawiam Was i nie będę już dziś wchodzić na forum.
Pa pa miłęgo weekendu.
 
reklama
Witam w ten słoneczny poranek.
Mimo że poszłam późno spać już nie śpię bo bulgotanie w brzuszku obudziło mnie po 5!!! Zjadłam już śniadanko, teraz oglądam tv. Później wybiorę się na spacerek po stolicy. Mój M już pojechał na uczelnię więc jestem sama...
magdziunia życzę udanego wesela i żeby nie było zbyt gorąco;-)
 
MADZIU zycze udanej zabawy :tak:

Antuanet ja tez ogladalam sobie tv al teraz zaczynam sprztac a taki mi sie nie chce
u nas juz od 8 rano jest strasznie cieplo :-D
 
Hej mamusie.
Ja dziś już rano miałam jazde:-p. I gosciu z lekka zdziwiony ze to dopiero moja 8h:szok::-D wiec po wielu pochwałam jestem bardzo dumna z siebie:-p
Wróciłam posprzatałam z deczka chałupke a zaraz sie biore za obiadek:tak:
My dzis mamy plana wyskoczyc w plener maja byc jakies wystepy czy jakoś tak:-p:rofl2:. Ale napewno jeszcze tutaj zajrze
 
czarna79nie wiem ja bire się na łatwizne i kupuje w kauflandzie gotowca, pieca na wegiel niestety nie mam jest u mojej babci
Magdasf1śliczny prezent na dzień dziecka
mika79gratuluje corci
Ja od 7 na nogach, musiałam nakarmic głodomory, zakupy juz mam zrobione i znów lenie się w altance.
 
ppatqa eeee to jeszcze lepiej :)))) musze wylukac

Ja was normalnie podziwiam z tym wstawaniem:tak: ja tam jestem nocny marek i uwielbiam rano pospac. Choc wiadomo ze nie teraz jak sa dzieci:-p
 
Cześć Wam!! u nas yeż od rana gorąco ale strasznie wieje!!co mnie denerwuje!!!:wściekła/y:
Małe dzidzi w moim brzuszku znów od dwóch dni mało ruchliwe:-(nie wiem czy to przez te upały? ale znów mam złe myśli:no:
Czarna mam nadzieje że maluda nie będzie już gorączkowała!
Mika GRATULUJE DUŻEJ I ZDROWEJ CÓRCI!!!!
Ja jestem ciekawa co mi powie lekarz w środe?jaka duża jest moja dzidzia?i prawdopodobnie będe miała film a może i fotke:-)
Wieczorem znów nie zajrze do Was bo mam gości i grilla robimy a ja tak lubie tu zagladać a ostatnio jakoś mało mam czasu na to:no:
 
Minisia piszesz ze malo ruchliwe jest twoje dzidzi ale cos sie rusza w ciagu dnia ??????????? wiec jak sie rusza ale mniej to sie nie denerwuj bo pewnie jest oki:tak:.

Ja juzposprzatalam a teraz ide mamie pomoc w gotowaniu :rofl2:
Maz juz jest w domu a wieczorem mamy urodziny :tak:.
I wlasnie moja przyjaciolka do mnie zadzwonila czy pojedzemy z nia i jej narzeczonym jutro do BRENNEJ nad Wisle posiedzimy sobie,poopalamy sie,
grilla sobie zrobimy no i nogi zamocze hihihhi:-DJuz sie nie moge doczekac mam nadzieje ze jutro pogoda dopiesze i moje zdrowko rowniez:tak:.

Moja dzidzia dzis kopie co jakis czas ale kopnie kilka razy i zas kilka godzin spokoj nie martwie sie bo dla mnie najwazniejsze jest ze wogole sie chos troche rusza :tak:
 
Troche was poczytałam ale nie wszystko moze później nadrobie . Ale cieszy mnie to ,że wszystko oki u Was :-) Ja ostatnio tzn. z 3 dni temu miałam w nocy jakiś dziwny skurcz ,ze az sie obudziłam ale jak narazie wszystko oki i nic sie złego nie dzieje. Pozatym mój dzidziuś już coraz bardziej ruchliwy jest i czasami jak sie uło9ży w brzuszku jakoś dziwnie to mnie az boli.. Kopac tez już kopie tak ,że czasami boli a mój M już czuje dzidzie i jest bardzo zadowolony :-D Ostatnio niemam czu zbyt wiele ,żeby tu zaglądać bo mały remont robimy i bedziemy sie za jakis miesiąc przeprowadzać... Pozatym w domku mi sie siedziec niechce bo taka ładna pogoda :-)
Ja we wtorek ide na USG połówkowe to moze zobacze czy chłopiec czy dziewczynka bedzie...
 
reklama
A u nas do wczoraj pogoda byla piekna, ale dzis juz bedzie burza, przy czym wilgonosc powietrza siega 100%. Wyslalam swego tate z Julka na spacer, a sama biore sie za obiad :) A potem jeszcze prasowanie.... :))) Weekend zapowiada sie czarujaco, nieprawdaz? Pdr. M.
PS. Jak Wam fajnie, ze jestescie poumawiane na USG polowkowe, a niektore juz mialy. Ja tez chce!!! Buuuuuuuu!!!!
 
Do góry