reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
Ja nie zapinam pasów, jak jezdze po miescie, jak wyjezdzam po za miasto to zapinam bo to juz wieksza predkość, tylko na dole sobie zablokowałam pas, zeby sie nienapinał i jest luzno:tak:
 
jak to dziwnie w domu bez komputera a bez internetu... szkoda gadać. Po dwóch tygodniach zaczęłam się przyzwyczajać. Nasz synek spowodował jakimś cudem zwarcie... fajnie, że to służbowy i zrobili go za darmoszkę.

To już wiecie dlaczego tak długo mnie nie było.
Oczywiście najprzyjemniejsze (forum babybooom) zostawiłam sobie na koniec.

w czwartek byłam u gin i o dziwo jest wszystko w porządku. Rzadko kiedy zdarza się jej niczego nie znaleźć :) za jakieś dwa-trzy tygodnie usg.
Jak jest u Was? bo mój cudzik tak baraszkuje w brzuchu, że aż jestem w szoku. Może mam mało wód, że tak dobrze i tak często i chyba tak wcześnie go czuję....

A co do pasów w samochodzie to też słyszałam, że dla naszego bezpieczeństwa i naszych maleństw powinnyśmy mieć pasy zapięte. Oczywiście w odpowiedni sposób. Pas pod brzuchem.

Fajnie do Was wrócić, brakowało mi tych pogaduszek!

P.S.
W jaki sposób mogę się dostać na zamknięty??
 
Hej dziewczynki... Niebyło mnie troche ale ostatnio dość zabiegana jestem bo remont robimy i niemam czasu na forum , jescze mnie katar i ból gardła meczy..
We wtorek byłam na USG połówkowym i dzidzia sie prawidłowo rozwija jak na 21tc wtedy jest duża i bedzie DZIEWCZYNKA ZUZANNA :-)
Lekarce na USG wyszło ,że mam łozysko nisko schodzące:zawstydzona/y: czy któras ma lub miała cos takiego ????
 
Hello - co do zapinania pasów w samochodzie to jestem za.
Kobiety w ciąży mają prawo ich nie zapinać, ale można kupić adaptery do pasów bezpieczeństwa - bardzo pomocne.

Andzia gratulację.

Beza witaj znów. To dobrze, że z dzidzi wszystko w porządku i fika w brzusiu.

Dorotko gratulację kochana córeczki.
Super wieści naprawdę. Az się łezka zakręciła w oku.
 
No właśnie..też pamiętam z kursu prawa jazdy, że kobieta w ciąży pasów nie zapina, tak też mówią koleżanki w pracy, ale jak pogrzebałam w internecie to raczej zalecano zapinać pasy, szczególnie z tym adapterem... ja niestety muszę wyjechac w delagację we wtorek (na szczęście juz ostatnia!!) na 4 dni i stąd te moje dylematy, a niestety obawiam się, że do tego czasu nie uda mi się adaptera kupić :-( u nas nie mogłam znaleźć takiego :-(DOROTKA - może uda Ci się wkleić zdjęcie?? dużo było osób?? długo czekałaś?? Super, że wszystko wyszło dobrze :-)Słodkich snow :-)
 
Andzia gratuluje coreczki :-)

Minisia nie wiem czy uda mi sie wkleic wam jakie zdjecia .Postaram sie a jak mi sie nie uda to kiedys wpadnie do mnie znajomy to powkleja wszystkie potrzebne zdjecia :-)

Ja sie wyspalam jak male dziecko :-) bo bylam taka zmeczona.Moja coreczka dzis jak narazie spokojniejsza a wczoraj wiariowala caly dzien.Dzis kopnela kilka razy rano ale pojedynczo ale moze sie rozkreci pozniej :-)

Ania wczoraj na miejscu bylismy tam kolo 9 przed 9 i juz bylo kilka ludzi ale ja mialam nr 7 ale weszlam do jednego namiotu pierwsza hihi.Glupi ma zawsze szczescie.Rozpoczecie bylo o 10 a ja o 10,40 mialam juz usg :-)
Ludzi bardzo duzo i wszystkie sie nie zalapaly bo by tam do dzis siedzieli :-(.
Liczyla sie kolejnosc :-)Wode zywiec zdroj niegazowana dawali za darmo.Dawali ulotki i ksiazke dla dzieci KUBUS PUCHATEK IDZIE DO LEKARZA :-)
To juz mam 1 ksiazeczke dla OLIWI :-)
Dowiedzialam sie ze musze pic duzo wody czego ja nie robie :-(.Wode niegazowana
bo ona jest dla nas najlepsza wiec musze sie przezucic :-)Juz mi M zapowiedzial ze bedzie mnie pilnowal z ta woda :-)
 
Ostatnia edycja:
dorotaGRATULUJE ZDROWEJ DZIEWCZYNKI. Imie sliczne
Aniaaa ja mam adapter do pasów
beza witaj po przerwie
Andzia 21GRATULUJE ZDROWEJ DZIEWCZYNKI.

My wczoraraj bylismy u teściów, potem w teatrze na Miłości po sycylijsku- przedstawienie super, posmialam się i pobawiłam, a dzidzia fikała cały czas, potem pizza i powrot do domku. a dzis narazie jeszcze z łózka nie wstałam
 
reklama
Witam Was mamuski w ten kolejny upalny poranek!!:-)
Zaraz jade do miasta na zakupy na obiadek:tak:
Wpadne :tak:do lumpka moze znow cos wyszukam fajnego
i musze kupic cos coreczce na zakonczenie zerowki
Dorota to fajna sprawa z ta akcja nawet woda za darmo superr ja ta wode pije i uwielbiam wrecz!!!ale tez za duzo jej nie pije:no:musze to zmienic:tak:
POZDRAWIAM miłego dnia!!!
 
Do góry